Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 Zakladatelé
Csefkó Pál Tamás
Výzkumník - Developer - vynálezce.


   Narodil jsem se v roce 1967 v Budapešti. Díky výborné výsledky byly profesionální, V roce 1981, nahrávka se obešel bez 30.sz. Technik odborná škola a Střední škola, kde V roce 1984, "elektronika technik" Dostal jsem odborné vzdělání. 1984-1997 bezdrátový telefon mechanika pracuje na "profese je vynikající mistr" herní show začíná, na prvním míst. V roce 1986, počítač Budapešti technické výstavě jsem se stal prvním místem, nejmenší počítač postavila vlastní konstrukce. .
  
  1984-ben kezdtem el energiakutatásaimat, és ebben az évben építettem meg első saját invertereimet, melynek folyamatos fejlesztésével jutottam el a jelenlegi készülékemig. Nikola Tesla utáni rajongásom az 1980-s évek végén erősödött meg bennem, mindig szerettem volna csodálatos és maradandó dolgokat alkotni mint Ő.
  1998-ban saját üzletet nyitottam,
Megahertcz műszaki kereskedés néven,   2001 Byl jsem zakládajícím členem klubu Tesla , kde setkáváme každý měsíc a půl, a energie vesmíru, zabývajících se související zařízení, a diskutovat o jejich provoz.
  2002 , založil Sdružení teď! Energitech kde se scházíme každé tři týdny, přednášek a prezentací na držení sdružení je sdružovat v Maďarsku vynálezci, vývojáři, a po technické publikace zájemců, a produkce zralých zařízení pro výrobu pomoc.
  2002 -založil Fluxus teď! spolupráce , které jsem byl předsedou, a později transformovaný Fluxus sro -é manažer jsem byl.
  2003 v rozvinutých a vyspělé výrobní zařízení pro výrobu budoucnosti 2003 Kft. -t byl založen.
  2004 v nové vynálezy k CSP teď! Energy sro angličtiny do německé společnosti investorů byla založena k účasti na mezinárodním trhu.
  2005 v maďarském patentový úřad zveřejnil výroční zprávu, že většina ze země je patent I Csefkó Paul Thomas byl předložen v roce 2004, který může být viděn na internetu.
  2009 byl založen v roce O.YES.USA LLC. společnost Ameriky, mezinárodní společnost, která je v současné době peer- Já jsem ten ředitel.
  2009 ve 100 divu Výstava ukazuje, jak dnešní úspěšný rozvoj v Maďarsku 100, vynález. Velký úspěch, byl viděn v 6 měsíců, Byl jsem jen začíná ukázat, kdo je schopen zobrazovat vaše vynálezu 2. Po celém světě, více než 1.800 úspěšnou demonstrací se konalo a vynálezy z výzkumu a od. V mnoha zemích, mladí Teslaként , nebo dokonce jen jako reinkarnace, doufám, jednou chapadla v souladu s tímto nádherné jméno, a to, co symbolizují.

  Vlastních vynálezů a zlepšení v- je lepší Mým cílem bylo dosáhnout budoucnosti, především v oblasti energetiky Jsem se zaměřil na lepší a energeticky účinnějších zařízení na přípravu pro lidstvo.


Více  >


Kontakt  >  
 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht