Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 Założyciele
Csefkó Pál Tamás
Badacz - Deweloper - wynalazca


  1967 w Urodziłem się w Budapeszcie. Wyniki były doskonałe profesjonalne Dzięki,
  1981 w nagrywanie, bez Doszedłem do 30.sz. Technika i szkoły zawodowe High School, gdzie
  1984-w "elektronicznej mechanik " kwalifikacje zdobyte.
  1984-1997-do telefonem a mechanik pracujący przy kilku okazjach, zacząłem "doskonałe paniczu zawodu " konkursu, osiągając pierwsze miejsca.
  1986 Komputery Wystawa w Budapeszcie pierwsze miejsce na najniższym budowy komputera domowego zbudowany.
  
  1984 rozpoczęła się " energii punkt zero " moich badań, W tym roku I zbudował mój pierwszy invertereimet własnych, które nadal Mam do obecnego rozwoju mojego urządzenia. Nikola Tesla po entuzjazm na przełomie 1980 i wzmocnił mię, Zawsze chciałem stworzyć piękne i trwałe rzeczy niż On .
  1998 w ich sklepy są otwarte, Megahertcz technicznych handlu imię i nazwisko,   2001 I był jednym z założycieli klubu Tesla , gdzie spotykamy się co miesiąc i pół, a energia Space, zajmujących się sprzęt, i omówić ich działania.
  2002 , założył Stowarzyszenie Energitech gdzie spotykamy się co trzy tygodnie, wykłady i prezentacje zawieszone stowarzyszenia jest zgromadzenie na Węgrzech wynalazców, projektantów i publikacji technicznych po zainteresowanych osób, a produkcja dojrzałych Sprzęt dla wspomagające produkcję.

  2002 uzasadnione Fluxus współpracy , który był przewodniczącym I, i później przekształcił Fluxus Ltd -é kierownik byłem. Trójmiasto 2003 w krajach rozwiniętych i dojrzałych urządzeń produkcyjnych do produkcji przyszłości 2003 Kft. -t została założona.
  2004 w nowych wynalazków w CSP Energy Ltd. angielski niemieckiej firmy inwestorów została utworzona w celu udziału w rynku międzynarodowym. Katowice 2005 Węgierski Urząd Patentowy opublikował roczny raport, że większość kraju patent I Csefkó Paul Thomas został złożony w 2004 r., które można oglądać w Internecie.

   2009 została założona w O.YES.USA LLC. Company of America, międzynarodowej firmy, która jest obecnie peer- Jestem jedynym dyrektorem zarządzającym.
   2009 w 100 dziwnego Wystawa pokazuje, jak dziś pomyślnego rozwoju na Węgrzech 100, wynalazku. To wielki sukces, była postrzegana w 6 miesięcy, I dopiero zaczyna się ujawniać, kto jest w stanie pokazać swój wynalazek 2. Na całym świecie ponad 1800 udanych demonstracji i wynalazków z badań na temat. Kilka Tesla jako młody kraju , a nawet dalej reinkarnacji, mam nadzieję, raz chwytaki, zgodnie z tym wspaniałym nazwisko, i co symbolizują.

   Mój wynalazek, oraz do opracowania jedno prawo Moim celem było osiągnięcie przyszłości. Przede wszystkim w sektorze energetycznym I kierowane do coraz lepszy i bardziej energooszczędny Sprzęt do przygotowania dla ludzkości.


Więcej  >


Kontakt  >  
 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht