Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 Kuruculari
Csefkó Pál Tamás
Araştirmaci - Geliştirici - mucit.


  1967 Ben Budapeşte'de dogdu. Sonuçlar profesyonel were excellent Teşekkürler,
   1981 -kayit olmadan Ben 30.sz. geldi Teknisyen ve meslek okulu Lisesi,
Elektronikte 1984 teknisyen nitelikler kazanmiştir.
telefon tamircisi tarafindan 1984-1997 çeşitli vesilelerle çalişan, ben başladi meslek "yarişmasinda mükemmel genç usta, Ilk yerlere ulaşmak.
1986 Bilgisayar Fuari Budapeşte birinciligi düşük ev yapimi bilgisayar yapimi.
  
   1984 , benim araştirma " zéropoint enerji" başladi Bu yil benim ilk inşa kendi, hangi devam invertereimet Ben güncel gelişme var benim cihaz. 1980'lerin coşkusu sonra Nikola Tesla ve beni güçlendirdi O daha hep güzel ve kalici bir şeyler yaratmak istedim.
kendi magazalarinda 1998 adi Megahertcz teknik ticaret açik 2001 Ben kulüp Tesla kurucu üyesi, oldugu yerde biz, her ay bir buçuk ve Uzay enerji karşilamak ve ilgili donanimlari ile ilgili faaliyetlerini görüşmek.
2002 , o Dernegi Energitech kurdu biz üç haftada bir araya geldigi, konferanslar ve beklemeye sunumlar dernek Macaristan'da bir araya getirmek mucitler, geliştiriciler ve teknik yayinlar sonra ilgilenen kişi ve olgun üretimi üretim yardimci donanimlari.

  2002 -Ben başkan oldu Fluxus kooperatif kurdu ve daha sonra Fluxus Ltd -Ben bir yönetici é dönüştürdü.
gelişmiş teçhizat imalatinda 2003 ve olgun üretimi Future 2003 Kft -t kuruldu.
CSP Energy Ltd Ingilizce Almanca şirkete yeni buluşlar 2004 yatirimcilarin uluslararasi pazarda katilmak için kuruldu.
Macar Patent Ofisi 2005 yillik bir rapor yayinladi o ülkenin patent çogu Ben Paul Thomas Internet üzerinde görülebilir 2004 yilinda teslim edilmiştir Csefkó.

   2009. O.YES.USA LLC kuruldu. olan uluslararasi Şirketin peer- Amerikan şirketi, Ben genel müdür biriydi.
100 2009 Sergi gösterir acaba nasil Macaristan'in 100 bugünün başarili bir şekilde geliştirilmesi, buluş. Büyük bir başari, 6 ay görüldü Ben sadece buluş 2 gösterme yetenegine sahip olan göstermeye başlamişti. Dünya çapinda 1.800 'den fazla başarili gösteri düzenledi ve találmányaimról kutatásaimról. Birçok ülkede, genç genç Tesla , hatta reenkarnasyon olarak adlandirilan, umarim, bir kez Eger sembolize bu ne harika isim dogrultusunda tutuculari, ve.

   Benim Buluşlar ve gelişmeler daha iyi bir Amacim enerji sektörü olmak üzere, gelecege ulaşmak için oldu Ben verimli, daha iyi ve daha fazla enerji elde etmek için hedeflenen ekipman insanlik için hazirlamak.


Daha fazla  >


Iletişim  >  
 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht