Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 
                ...... Nemožné není známa ......
                    Ale zázrak se musí čekat.
                            ( , ale ne nedosažitelné .......)


   Pokud vše jsme mohli ....... pak by byl život nudný        

        Prednášky 100EUR + cestovné         telefonicky podľa dohody.


   Můžete prohlédnout některé filmy/ www.youtube.com stránky
   Typ hledáčku / cspenergy
   > http://www.youtube.com/cspenergy >

   Megjelentünk a / www.100csoda.hu oldalon. A mobil áramforrással, és a kinem égő fénycső gyújtóval

   Film je k dosažení/
   > http://tv2.hu/100csoda/video/semleges-aram >
   > http://tv2.hu/100csoda/video/soha-ki-nem-ego-fenycsovek-fenycsogyujto-keszulek >
  

 • CSP-MĚNIČ PROVOZ Teoretické základy.

  elektromagnetických jevů při provádění vědeckého výzkumu téměř sto padesát rok zpět. teoretický základ dnešního elektřiny ještě běžně používaný a přijal Maxwell -forma rovnice. Maxwell - rovnice jsou stále aktuální, nicméně, vedení neobsahuje popis metody. elektřiny a podstata vztahu mezi kvantovou mechanikou, kvantové hloubka interpretovat. Dnes je také zajímavé přírodní jevy, jako jsou elektrické jevy zkušený gömbvillámokra vysvětlit, k tomuto dni bez teoretického zázemí. V jiných ohledech, výkonových polovodičů aplikací, vývoj, někdy náhodně zažívá silné elektrické výboje, které nejsou energeticky nebo fyzicky nelze interpretovat.

  Obrázky jasně, je případ, což jsem také svědkem vývoje polovodičů vzniká uvnitř akumulované energie polovodičových zavírání a výjezd přes čepici. Zajímavé je, že míč-blesk několik sekund k provedení jako životaschopný.

                      

  CSP - bod přeměnu těchto energií jsou využívány s plnou důvěrou k dosažení nejvyšší účinnosti.

  V konvenční síly R odpor R x I čtverec W teplo vedení. proudy low-supravodiče teploty žádný odvod tepla, tj. šíření rezistence bez zvláštních vodičů. BCS teorie supravodivosti při velmi nízkých teplotách boson do dvojic elektronů a souvisejících statistik pro všechny vedoucí nízko-energetických elektronů v kondenzovaných stavu, který je elektron "tekutina" energie nemůže být sdělena vodivého materiálu atomy nebo atom-bary.
  BCS teorie, supravodiče, mikroskopický popis BArden, Cooper a Schrieffer vzniklo v roce 1957.
                
  Tento jev je ještě fyzicky je snazší interpretovat, elektronové páry fyzického chování zdánlivě ztrácejí elektrický náboj-et (pro krátký čas, zatímco energie šířit s dirigentem), které poplatky žádné elektromagnetické interakce materiálu bez atomy a tím tepelné ztráty, může dojít ani. Toto chování elektronové páry ve své době platné. Tento jev supravodivosti, v zásadě i poznání, ne-li všechen materiál se ochlazuje, jen aby se hnací elektrony do stavu, kdy venku (po vychovávat pár) páry elektronů se chovají, jako kdyby supravodivosti by byly vytvořeny. Tato částice vlastnosti komplexu sílu, že spotřebitel není Průměrný rozdíl mezi aktuální v tradičních termínech, v jakékoliv formě.

  Tento nový typ elektřiny vyžaduje vytvoření takzvaný komplexní výkon transformátoru, který je smluvní poplatek-proud a supra-jízdy, zažil podobné vlastnosti ukazující tok částic, v tomto případě "spirála flow" kombinace. Komplex részecskeáram výkon průchodu magnetické energie v transformátoru, bez úplné transformace, jak je dosud neznámý způsob stane. To je nakonec cestu k novým popis vedení.  CSP převodník impulsely hraní vytváří lepší vodivost vodiče tak, aby se spotřebiteli, jako jsou invertory tradičně provozovány. Toto zařízení účinnosti, výsledky ve zlepšení, stejně jako zatížení zvyšuje, a CSP převodník při provozu na baterii pozitivní náboj a na horní části každé regenerace cyklu zpět.

  Tato nová technologie, a zaměstnanci výsledku nových technologií, tento princip je pravděpodobné, že dosažení řešení.

    

 • CSP-PREVODNÍK PREVÁDZKA vlastností.

  V podstate, CSP prevodník High-Performance elektronických zariadení schopné prevádzky. Neobvykle malá veľkosť špeciálne prevádzkové Princíp je splatná. Otepľovanie zariadenia je oveľa nižšia než štandardné meniče, zosilňovač a transformátor teploty Po dlhú životnosť je nižšia prevádzková teplota hodnoty.

  CSP-nezávislá krajina-založené konvertory, oddeľovacie transformátory, preto má blahodárny vlastnosti záchranu života.

  Špeciálne-veľké toroidné transformátory a cievky používané v elektronike, a to vďaka rýchlej akcelerácii a high-intenzity vedený pulzné prúdy. Toroidný transformátor, menič menovitý výkon zlomok plánovaných, a tak primeroldali výrazne vyššia ako železo excitáciu transformátor hodnoty nasýtenia materiálu.

  Potom dosiaľ neznáme, už citovaný nový fyzikálny jav nastane, pretože elektrická energia je iba mechanizmom môžu byť prenesené cez transformátor, ktorý nevyžaduje úplnú transformáciu vstupnej elektrickej energie je magnetická energia.

  Aktuálna výkonnosť priechodu magnetickej energie do transformátora, nie bez úplnej transformácie, doteraz nezisteným spôsobom.

  Konečným výsledkom je, že transformátor môže sa výrazne znížiť veľkosť a hmotnosť nesú-cez je relatívne veľký vyrovnal na elektrickú energiu.
  CSP převodník pulsním režimu a speciální spínací cyklus je baterie nabitá, pak další cyklus reloaded z malé síly regeneruje baterie kolem.


    

 • ŠPECIÁLNA EFEKTY vstupné

  CSP-konvertor Vzhľadom na tenký-line batérie - napríklad 40 až 60 amper prúdu intenzita prenosu bývalý, 8 - 10 mm namiesto medených drôtov 4-5 mm medený drôt je dostačujúca
  Batérie v CSP prevodník sa používa, bez akéhokoľvek poškodenia nad rámec povolených limitov hlboko-kresliť, re- bez ohrozenia ich schopnosť regenerácie cyklu nabíjania, vďaka.

    

 • ŠPECIÁLNA EFEKTY výstup:

  CSP prevodník vynikajúcu toleranciu k nárazovému zaťaženiu až do päťnásobku menovitého výkonu je schopný tolerovať niekoľko sekúnd (Eg, spúšťanie motora)
  Elektromotory sú mechanicky zabránené elektrickej energie z normálneho správania je ľahko znížiť, vyhnúť sa skrat prúd motora zvýšenie, a nakoniec zlyhanie.
  Keď viac ako jeden elektrický motor funguje súbežne s meničom, môžete buď zastupovať nový motor je mechanický typ tokov elektriny z dobre fungujúceho-motory, obchádzať niektoré zo zadržaných motorových teraz! Vysoko vodivej kvapaliny je veľká chyba prúdy, napriek tomu zachovalé funkčné, elektrické spotrebiče, a žiadne poškodenia meniča

  CSP prevodník výstupné moduly sú k dispozícii iba v elektronickej zariadení, môže byť tiež zvýšiť pripojením hore. Výkon zvýšenie alebo zníženie v oboch kľudovom stave a zaťaženie možno vykonať, keď nemajú žiadny negatívny vplyv na spotrebiteľa, prevádzka silu zmeniť aj počas hladké.

  CSP prevodník výstup-súvisiace zákazníkov, izolované vody vytekajú priamo bez nutnosti skrat vzniknúť. To je všetko kefy, uhlíky, a vírivých prúdov motory sú hotové, a dokonca aj lampy sú tiež vidieť vo filmoch. Kvapaliny v Maďarsku pitnej vody štandard bol. Je motor v chode, aj keby boli stratené, keď bol zručnosti NaCl pridáva do vody k zlepšeniu vodivosti to, čo sa urobilo v nádrži (10 litrov vody, 20 ° C 1000 g soli), ktoré znie.
  Po celú dobu trvania procesu by mohlo trvať do vody bez nebezpečenstva úrazu elektrickým prúdom. Experiment môže byť opakovaný, kým uzemnenie vodič je pripojený k vode, a žiadny z nich mokrý, bol založený mokrej vozovke. Jeden výstup z transformátora a uzemnenie Medzi nikdy meria viac než 30 V kľudovom napätie.

  CSP prevodník v priebehu operácie, ktorá nebola pozorovaná u zavarjeleket Nemecko EMC - tech , je potvrdené aj meraním v laboratóriu 30kHz - 1GHz. spektre meraní. Maďarský krajiny širokopásmových meraní spektrálny analyzátor HM EI - rt test laboratóriu boli 200Hz - 3GHz medzi rozsah šetrenia, a bez porúch nemožno merať, aj keď sa sonda CT rátekertük vo výstupnej vodiče.

  V dnešnom meniča na výstupe Alandy ich plnenie môže poskytnúť dvojnásobný výkon niekoľkých ms, V kontraste, CSP prevodník výstupného výkonu Alandy 4 - 5 krát je tiež schopný poskytnúť až niekoľko sekúnd
  . Vzhľadom k tomu, elektromotory 4 - 5 krát moc-výsuvný rebrík, tj 500-watt elektrickej štart 2000W Menič musí byť použitý. Mám postavené zariadenia sú schopné vlastné ich menovitej kapacity dostatočne veľký elektrický štartuje a ovláda, ale nejaký silnejší elektromotory sú schopné slúžiť.

    

 • CSP techniky opísané Converter.

  Objav nového fyzický základ bol teraz preč výrobu prístrojov, ktoré sú dobre známe v striedačov a UPS (UPS), nové diéty, obzvlášť výhodné vlastnosti. CSP prevodník 1 a nahradí 3-fázovej siete príliš.

     Naše zariadenie veľkosti a hmotnosti. odseku vyplýva, že tento nový technológiámmal obnovenej zariadenia Tradičné transformátor technológia využívajúca high-výkon, vysoko-aktuálne, ultra-krátky-čas prepínanie polovodičov používajú pulz z príležitostí technické výhody. Zariadenia používané v transformátoroch geometrii najmenej 2 / 3 sub vypnutie znížená.

     Zaťaženie pri štarte. v odseku jasne ukazuje, že CSP prevodník Hlavnou výhodou prírodných transformátora potenciálne vlastnosti, a je to veľmi tvoria stabilný systém, prevádzkový bilancia je teda veľmi ťažké tip-off môže niesť prebíja. CSP prevodníky niekoľko sekúnd 3-4 krát preťaženie môže vydržať, a dokonca prispôsobiť sa náhly nástup viac šok preplatkov funguje ako elektrický štart. Ako výsledok, vhodný pre priemyselné použitie, najmä v miestach, kde nie je vždy možné čakať na náhradné generátor start-up a sieťová synchronizácia. (Napríklad, chemické prevádzky, niektoré zdravotné zariadenia atď).

     3-fázový pohon. v odseku jasne ukazuje, že zariadenie je 24 voltovej batérie klip-len jeden-fázové napätia, ale trojfázový neprerušiteľné záložné zdroj je schopný operačných systémov práce.

     Život -. A zdravie v odseku jasne ukazuje, že vodivej kvapaliny izolované ponorné elektromotora svorky Tam bol merateľný napätie je 233,7, ale pár centimetrov od spotrebiteľ má iba 5-pod napätím možno merať! Táto vlastnosť tiež zvýšiť nové možnosti využitia.

  Vzhľadom k tomu, high-výkon zariadenia je prevádzkované stabilné, a preto môže poskytnúť všetky domácnosti s dopyt po elektrickej energii, bez obvyklého domácnosti zmeniť spôsob, akým by sme mali.

     Využívanie alternatívnych zdrojov energie. v odseku jasne ukazuje, že dobre-vhodný (Solárne panely, veterné generátory), k žiadosti tiež). Keďže vlastnosti môžu byť použité ako náhrada jednosmerných trakčných tiež za následok značné veľkosti a hmotnosti, nehovoriac o výhody, riadenia motora použiť. Takmer okamžite uplatniteľné palubný napájací zdroj alebo elektrický prevádzku plavidla, ktorá slúži tiež dôležitú úlohu v ochrane životného prostredia.

  CSP prevodník výstupným napätím + / - 10%, iba sa pohybuje v rozmedzí, v závislosti na zaťažení, takže tradičné toku v sieti dimenzionální induktívny, kapacitné a Ohmic spotrebitelia využívať bez akejkoľvek zmene to.

    

 • VYPÚ NORMY.

  Smerníc EÚ: 89/336/EEC, 73/23/EEC.            > http://mmfk.nyf.hu/min/ipar/i12.htm >
  Porucha-žiarenia: MSZ EN 55022B.               > http://kekecmiller.hu/data/Szabvany/norms/msz-en-55022.pdf >
  Magnetické žiarenie: EMC 95/54EG.             > http://www.autoemc.net/Papers/Government/EMC%20Guidance%20V4 >
  Bezpečnostné technológie: MSZ EN 60950/2001.      > http://www.mszt.hu/ikta/mv-2.html >
    

 • -aplikačných oblastí.

  Tam, kde ľudia dostanú nejakú formu energetické potreby pre sebazáchovy a práce. Zariadenia, ktoré oblasť je veľmi široká a rôznorodá: opustené, izolované od okolitého sveta v oblastiach od výskumu vesmíru. Viac informácií nižšie bol predložený na uplatnenia alebo použitia oblasti elektrických zariadení.


                    

  • V zemepisných oblastiach, kde nie je alebo nie je povolené a nie je tam žiadna možnosť elektrických sietí budovy, ako sú napríklad ochranné Polia, lesy, atď. Tam je urovnaný Nabíjanie batérie nabíjačku, ktorá zaistí naše vybavenie je dodávaný s neobmedzenú dobu-v záujme zabezpečenia požadovaného množstva energie.
  •                    

  • Civilizácia v odľahlé ostrovy, stratené, opustené oblasti, ako je.: Farmy, jazda na koni, rekreačné domy, farmy, rekreačné domy a rodinné elektrické zabezpečia, aby dodávky v oblasti komfortu úroveň zvýšenia alebo turistický cieľ zvýšenie atraktívnosti nášho zariadenia sú ideálne.
  •                    

  • Skupinové alebo individuálne výpravy k prenosné napájanie takmer nepostrádateľná. Kartografia, speleológie, horolezectva, Pole-R, atď. Tieto miesta sú vždy tie stroje berieme čo je dôležité zásobovanie energiou, ako napríklad:. komunikačné zariadenia, počítače, V neposlednom rade, svetelné zdroje, ktoré sú takmer všade bola nenahraditeľná.
  •                    

  • Prežitie zostavy by mali poskytnúť základnú úroveň napájacieho zdroja. ako lietadlo, tlakové alebo zraniť nášho zariadenia, lode alebo striekajúcej vode bariéry dokonalý prevádzku, a iných vozidiel na palube a základné príslušenstvo žiadnych okolností keďže naše zariadenia môžu tiež dodávať batérie výkon zariadenia.
  •                    

  • Vojenské aplikácie, je naša zariadení používaných v mnohých vysoký štartovací prúd na zabezpečenie, s ktorými je ťažké nahradiť Systémy generátorov. Ľahkosť a necitlivosť voči vonkajším vplyvom aj pechota zaberá prenosné batérie, ako to funguje perfektne. Takmer všetky frekvencie a sily zariadenie je nasadené alebo mobilizovať formulár.
  •                    

  • Hasiči, záchranná služba, civilná védelemnél prístroja, a slúžiť potrebám energetických aktív, je dokonale použiteľný prístroja. Alebo po inštalácii v akejkoľvek forme alebo mobilizovať formulár. beintegrálhatóak ľahká aplikácia oblastiach, a úplne nahrádza energie z fosílnych zdrojov, generátor systémov, alebo dokonca požadovať, Môžete tiež spolupracovať s nimi potenciál slúžiť potrebám viac.
  •                    

  • Bezpečnosti a prevencie katastrof je nevyhnutné, pretože to je oveľa menej citlivé vonkajších vplyvov, ako pracujúci na princípe tradičných meničov, Systémy pre generovanie dokonale vyrovnáva, tichšie a spoľahlivejšie prevádzku. Katastrofou postihnutých oblastí- záchranu, demolácie, stavby, atď. tiež pracovať na všetkých energetických potrieb môže slúžiť bezpečnej prevádzky, alebo 1 alebo 3 fázy, ktoré môžu byť.
  •                    

  • Nemocnica v rozvojových krajinách, nővérotthonok, materstvo, núdzové miestach napájanie a na rovnakých miestach ako jednotka UPS (UPS System) pre použitie ako neoceniteľný táto hodnota, miesta, pretože UPS - nie je nutné používať na operáciu zastaviť, ak nie je elektrinu, a musel čakať, až príde k moci. CSP systém, pomocou rýchlej prvej pomoci-centra a mobilné prvá pomoc centrá môžu byť inštalované v miestach, kde je postavená žiadna sieť.
  •                      

  • Používanie mobilného elektrického zariadenia má výhody v oblastiach, kde sa verejnosť nevie a nemôže byť použitá ani pre elektrinu alebo elektrických zariadení. Batérie sú ľahko ovládateľné a rýchle Nahrať záruky pre užívateľov právomoc zabezpečiť, aby za všetkých okolností. Zariadenia majú mobilizovala zdroje, ktoré umožnia rýchle dodanie energie v postavený v nakladacej stanici. Niektoré zariadenia môžu byť pripravené felvannak solárne panely a veternej energie v recepcii, ktorá batérie rýchleho nabíjania je riešené lokálne.
  •                      

  • Bezpečná prevádzka elektrických spotrebičov s mokrými, vlhkých, mokrých podmienkach. Výborný a fungovať bez nebezpečenstva úrazu elektrickým prúdom či elektrické zariadenia, najmä obtiažnych podmienok životného prostredia, a to aj pl:. vysoká vlhkosť vzduchu v okolí vodopádov, tropický, jungle, dážď, striekajúcej vode, povodni atď.
  •                      

  • Priemyselnej činnosti v službách elektrických motorov k moci, ktorý môže byť 1 - alebo 3-fázové. Aj keď som mohla spomenúť, ale osvetľovacia technika, elektrickej energie a ďalších prevádzkových aktív dodávať. Ropné plošiny, čerpadlá pracujúce v lomoch, kde sa plyn existuje riziko výbuchu v dôsledku nepretržitého, bezpečnú prevádzku výťahov, Kaverny pre osvetlenie, aby spotreba kyslíka, bez, atď.
  •                      

  • Budovy a iné stavby využívané v napájanie elektrických spotrebičov. Pred zavedením elektriny do budovy môže začať, a nie čakať na nasadenie. Vysokozdvižné vozíky, žeriavy, miešačky betónu, pásové dopravníky, atď. bezpečné prevádzku, a sú potrebné pre napájanie zariadenia. Berendezéseinkkel zmobilizoval v druhom poschodí a strešné diely v stavbe tiež perfektný zásobovania energiou, a to buď 1 alebo 3-fázové môže byť.
  •                      

  • Meniče a použité energiacsökkentőként (Meniče a / alebo zálohovaného zdroja napájania, UPS) - Kent využitia obnoviteľných energetických systémov. Berendezéseinkkel tradičné Menič oveľa dlhšie, než sme schopní poskytnúť rovnaké množstvo energie ako veľa kapacity batérie je systém priebežne regeneruje batérií, a tým zvýšiť počet cyklov, a tak potrebné ich nahradiť neskôr.
  •                      

  • Mestskú a medzimestskú dopravu napájanie, napríklad:. obojživelné autobusy, trolejbusy, električky, vlaky (drôt bude zachovaná možnosti dopravy), atď. Vzhľadom na to špeciálne zariadenie funguje elektrické vozidlá byť odložené výlet dĺžke najmenej 20-30%.
  •                      

  • Elektrické osobných automobilov v aktuálnej aplikačného prevádzke, ktorý môže robiť to oveľa väčšie vzdialenosti, je rovnaký poplatok kapacita batérie, čo v zásade prevádzkovaný ako konvenčné vozidlá. Karavany prevádzku ako platil o elektrických spotrebičov:. porcie energie pod camping zariadenia, väčšie vozidlá na palube, čistiace elektrické stroje pre prevádzku dlhšiu dobu, ale ešte by mohla spomenúť ďalšie menšie vozidlá, rovnako ako.: (Golfautók, kamióny zmrzlina, mobilný predaj) slúžiť energetických potrieb.
  •                      

  • Člny, jachty, plachetnice, prívesné motory (štartéry kormidla a motor beží). Ide o stavby v jednosmerných motorov vykonané, a vysoký dopyt po energii v dôsledku kabeláž môže teda len občasné ohriať zariadenie bude fungovať. Však môže byť riešený CSP systémy pre nepretržitú prevádzku, menšie straty.
  •                      

  • Športové aktivity ako, napríklad:. Potápanie, kde je dôležité využívanie energie ako izolácie energie, ktorú sú pod vodou, a to je dôležité pre hmotnosť / výkon. Teplo vzduchu, ktorý opakovane ballonoknál mohol spomenúť všetky vyššie uvedené, letectvo, navigácia, bezpečné dodávky energie na-palubné prístroje, kde turbogenerátora a pohon sa zastaví atď.
  •                      

  • Úspora energie v dennej a nočný režim na použitie. Ostrov režim prevádzky rodinné domy, továrne. a ďalšie zariadenia, mimo značenie, osvetlenie a povrchy moc, toľko rýchlejšiu návratnosť Vašej investície, pretože nemusíte elektrickej siete je slúžiť energetické potreby. Pokiaľ ide o investície môže byť získať späť v dlhšom bezúdržbové, na rozdiel od v tých miestach, kde nájdete energie na telekomunikačné služby.
  •                      

  • Zmobilizoval zábavné centrá, roadshow udalosti a audiovizuálnej techniky zásobovania energiou. Okrem týchto bodov v aplikácii sokkhelyen je rozumné, pretože výbušnú silu nastaví napájania.
  •                      

  • Sprostredkovateľ autá, kamery natáčanie filmu, osvetlenie, komunikácií a ďalších zariadení slúžiť. Rovnakým spôsobom systémov elektrického generátora, aby hlavnú úlohu, pomocou nášho zariadenia je tu menšia veľkosť áut môže byť sprostredkovateľom, alebo viac prvkov môžu niesť, a rotácie šumu v pozadí je znížená na off-prevádzka vďaka b
  •                      

  • A v neposlednom rade je dôležité spomenúť priestoru, kde mnoho našich zariadení môžu byť použiteľné. Holdjárművek, lunárny modul, satelity, napájanie a riadenie pohonu, Pomocou nášho zariadenia, sú schopní urobiť výlet oveľa viac, batérie dlhšie životné cykly kvôli nepretržitému regeneráciu. Tam skutočne záleží pomer výkon / hmotnosť a spoľahlivosť. Naše zariadenie je oveľa érzéketlenebben reagovať na vonkajšie žiarenie a magnetického poľa, pretože zariadenie neobsahuje procesor-založené systémy a ovládacích prvkov.


    

 • Všetky vyššie uvedené oblasti elektrickej aktivity vykonávané na na zariadení elektrických spotrebičov. Priestor bol pridelený, pretože životnej energie rozšíriteľný najmenej 30%, takže súvisiace Celková plocha môže byť výhodnejšie postavenie CSP s použitím zariadení.
               Kliknite na obrázky pre zobrazenie viacerých obrázkov.


  belépés - háromfázisú motor hajtás    

 • 3-fázový motor riadený.

  Batérie 24Voltos napätie zariadenia musia byť prevádzkované s veľkou účinnosť v priemyselných 3-fázové motory a čerpadlá. V konvenčných meničov, výkonové meniče proti (čo nie je tak ľahké niesť high-lietania, alebo šoku prúdy, naše zariadenia, schopnosť výkonu vhodný elektrický motor pracovať. Meniča v normálnom sa môže zdvojnásobiť svoj výkon v niekoľkých vojenských-sekundumig obsadenie, zatiaľ čo výkon CSP Converter je schopný až 5-6 krát zabezpečenie výkonu až niekoľko sekúnd. Dobrý servis môže pracovať mimo údržbárske práce, opravy, montáž, záchranné skupiny, energie stretnutia.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - indítási terhelés    

 • START LOAD.

  V konvenčných meničov, výkonové meniče proti (čo nie je tak ľahké niesť high-lietania, alebo šoku prúdy, a sietí, vytvorené prechody a spotrebiteľov), výkonnosti nášho zariadenia je schopné vhodný elektrický motor pracovať. Zatiaľ čo štandardné meničov Pár môže zdvojnásobiť svoj výkon milisekundumig obsadenie, zatiaľ čo výkon CSP Converter je schopný až 5-6 krát zabezpečenie výkonu až niekoľko sekúnd. O naše vybavenie priemyselné stroje môžu byť prevádzkované ako vysoko účinné, dobré služby môže pracovať mimo údržbárske práce, opravy, montáž, záchranné skupiny, energie stretnutia. To je prevádzkovaná ako taká.: okružné píly, uhlové brúsky, reťazové píly, frézy, a strojčeky, niektoré zváracie zariadenie, atď.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - Vezetékméret    

 • KABEL obmedzenia veľkosti.

  Zariadenie, princíp fungovania takto oveľa menší prierez vedenia môže niesť oveľa vyšší výkon normálne, v porovnaní s sinusoidal kontrolou. Vďaka za tento ovládacie prvky, ktoré samozrejme sme chráni patenty (registračné číslo: P0800658, 11.10.2008) množstvo železa materiálov v transformátoroch - oni bez akéhokoľvek poškodenia - byť znížená na 1/5-re sa ich prípad, samozrejme, aj keď Okrem výkonu.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - akadály    

 • MECHANICKÉ INHIBÍCIE AKO STEP OCHRANA.

  CSP-konvertor, ako je možné pozorovať, že ak štartu, alebo počas mechanické inhibíciu dôjde, že spotrebitelia nie sú horieť nadol a nie úpadku, samozrejme, menšie pauza. Zastavenie inhibícia spotrebiteľ naďalej fungovať rovnakým spôsobom ako pred. Inhibícia počas systém obmedzuje výkon na spotrebiteľa, chráni ho škoda. Samozrejme, že viac spotrebiteľov v súvislosti s prípade, že inhibícia zariadenia počas zastávok alebo spomaľuje, ale ostatné spotrebitelia budú naďalej fungovať ako by sa nič nestalo.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - Visszatöltő impulzusok    

 • Ochrana akumulátora, rekultivácia.

  Zaisťuje zariadenie pripojené k nim regeneráciu batérií, ako každý regeneračný cyklus každého pulzu vyživujú je, aby sa zabránilo nevratné fyzikálnych a chemických procesov lejátszódását, takže batérie dlhšia životnosť a vyššia kapacita bude tradičného použitia je proti.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - gyorstöltő impulzusok    

 • FAST-nabíjanie batérií.

  Konektor externé zariadenia zaisťuje rýchle nabitie späť na batérie, ako každý každého cyklu regeneračných impulzov energie kŕmiť batérie, ktoré sú okamžite zapracované, takže batérie dlhšia životnosť a vyššia kapacita bude tradičné obvinenia proti ich použitia. Systém CSP non-standard jednosmerné napätie pre nabíjanie batérie, ale špeciálny nabíjačku AC pulz je aplikovaný. Pomocou tejto metódy sa dosiahol nabíjanie batérie nabitá, rýchle, a dosiahnuť čo najvyššiu kapacitu.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - kimenet
    
 • TUL-LOAD spotrebiteľov.

  CSP-konvertor ovládané od spotrebiteľov schopné odolať ešte väčšie preťaženie Tiež, ak máte radi im működtetnénk siete, či už induktívny, kapacitné alebo odporová záťaž v podobne. Podľa našich meraní, 220V žiarovky impulzívny schopní tolerovať až 350-400V bol tiež bez poškodenia.
     Ďalšie fotky  > >  belépéps - napelem

  belépés - szélkerék    

 • ALTERNATÍVNE ZDROJE ENERGIE.

  CSP-konvertor pre alternatívne zdroje vysoko-fungovať spoločne ako Všetky alternatívne zdroje energie, ktoré môžu byť, napríklad.: veternej energie, solárnej energie, výroba niektorých zariadení forme AC / DC výkon generovaný, takže napätie v spotrebiteľa príslušnej úrovne, je potrebné ich tu veľký môže zohrávať úlohu pri používaní nášho vybavenia. Zariadenia pre rozsiahlejšie šírenie Náklady na 1kW a zaručí dobrú účinnosť, ako aj lepšie, než doteraz používané zariadenia.
     Ďalšie fotky  > >

     Ďalšie fotky  > >

  belépés - méretek


    

 • CSP-prevodník VÝŠKA A HMOTNOSŤ.

  CSP-prevodník pomer výkon / hmotnosť as vysokou podobné cirkulujúcej energie meničov a striedačov oveľa väčšie rozmery a hmotnosť Pri porovnaní s našimi prístrojmi.
  Vyššie uvedené výhodné vlastnosti Okrem toho, v ideálnom prípade zariadení majú teraz hmotnosť a veľkosť zariadenia k dispozícii 1/3-át ťažko dosiahol, a dokonca aj predčí niektoré z ich vedomostí, niektoré z nich.
      Ďalšie fotky  > >  belépés - hálozat


    

 • UPS systému, sieťovej kompatibility.

  CSP-AC prevodník s vysokú kompatibilitu. Nie je potrebné pre komplexné systémy monitorovania siete, ako je konvenčných meničov. Na trhu je len invertrereknek niekoľko percent siete môžu pracovať súbežne, a Je len schopný riešiť zložité elektroniky. V kontraste, CSP prevodník - ako pripojenie k sieti, v okamihu, keď prevezme frekvencie siete, a to bude frekvencia ich kontrolu, či 50 alebo 60 Hz samozrejme omnoho vyššiu limity pre operácie s vybavením. Ak je sieť ukončená v rovnakom období pokračovať v energetickej siete služieb smerom, a čo je najdôležitejšie, že žiadna doba prenosu.
     Ďalšie fotky  > >
  belépés - mobil


    

 • CSP-prevodník mobility.

  Vysoká mobilita našich zariadení. Tiež sme sa chránia patenty (registračné číslo: P0402442, 26/11/2004) Nie je potrebné pre fosílne energie, komplexné, a tak znečisťujú životné prostredie výbušné systémy elektrického generátora pre zabezpečenie napájania. Náš systém je schopný pomocou zabudovaného-in batérie do zásuvky poskytovať bez ohľadu na zákazníka megtáplálásáról tiež podieľať, ktoré môžu spotrebitelia pl:. induktívny, kapacitné a odporové. Kým tieto zákazníkmi pracovať v bezpečnom Táto sieť by bola pripojená k berendezéseinkről rád, ale tu je to uvedené v bezpečnosti, pretože je nezávislý na zemi systému, teda spotrebiteľa na možné poklesu vo vode nie sú nebezpečné, pretože to je nezávislý na zemský systém.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - hibrid


    

 • CSP-konvertor do hybridy.

  Prevodník do high-CSP hybridizácia. Nie je potrebné pre komplexné elektronické systémy taký, že výstup z našich zariadení Pripojte výstup z akéhokoľvek zdroja paralelne. Systém je schopný v sieti alebo akejkoľvek fosílne energie-poháňal generátor AC výstupné napätie generované systémom môže pracovať paralelne, a akonáhle sa pripojíte zariadenie k výstupu do iného výstupného zariadenia, Generátor vytvorí hybridný systém, Tiež sme sa chránia patenty (registračné číslo: P0800780, 12/30/2008) Ako paralelný systém zviazaný k vybitiu batérie, bude ukončené. Ak je prevodník CSP, prepnite ju do agregátor, v okamihu, keď prevezme jej frekvencie, a regulátor bude mať vlastnú frekvenciu, či už 50 alebo 60 Hz. Odstránenie napätia výstupu generátora, potom v rovnakom období, bude aj naďalej predstavovať výkon konektor smerom, a celú tú dobu bez prepínania.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA.

  Veľký význam ochrany životného prostredia CSP je žiarivka zapaľovač systém, lebo jej použitie žiarivky nemajú vyhorieť, strávil žiarivky tiež pokračovať v činnosti. Batérie, nehovoriac o Vzhľadom k tomu, vzhľadom k regenerácii oveľa menej, batérie by mali byť likvidované v danom cykle. Berendezéseinkkel batérií používaných v oblasti alternatívnych energií- Použitie oveľa dlhšiu životnosť bude, ako táto technológia bola použitá. Tak, systém použitý v CSP životnosť batérie môže dosiahnuť 2-3 krát v porovnaní s bežnými aplikáciami. Preto sa náklady na riešenie šetrné k životnému prostrediu čoskoro byť spätne tak, že sa stanú ešte lacnejšie. Je teda zrejmé, že životné prostredie je menší ohrozujúce a znečisťujúcich elektrární musí byť stavať, ak je zariadenie šíri do každodennej život.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • Enzymatická OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA.

  Vďaka našim kolegom v zahraničí vynálezu, prostredie je veľmi dôležité, tieto nové enzymatických prípravkov sú využívané efektívne v oleji a fenolu dekontaminácia a likvidácia derivátov, iného nebezpečného odpadu, nehovoriac. Obnova ekologickej rovnováhy v prírodných vodách, odpadové vody, čistenie odpadových vôd. Tieto ekologicky šetrných riešenia v skorší návrat preto, že sa nevzťahuje na rekultiváciu drahá krajina. Je zrejmé, že tieto enzýmy sú menej šíri prostredím kontaminantov, a hrozí riešenia používané v živote.
     Ďalšie fotky  > >
  belépés - élet-, és munkavédelem


    

 • Života - a bezpečnosti práce.

  Pokiaľ ide o istotu zamestnania, naše zariadenie bezpečne používať vo vlhkom, mokrom životné prostredie, pretože výstupné zariadenia nie je tam žiadny prednostné fázy (ako v teraz! oddeľovacie transformátory). Takže vyvinula nezávislá sieť pre krajiny-teraz! využitie potenciálu fázy pozemku nemožno uzavrieť na okruhu, tak krátky elektriny živého organizmu prechádzať. Samostatný kábel žily Dotýkať žiadne nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom, (samozrejme Dotýkať sa drôtov v rovnakom čase ako spojených s life-threatening šok, ako obvykle) preto zbytočné šok pre relé Použitie dobre.

    Vlhkom prostredí, tým väčšia napätie motory, šanca voda nebola spôsobená elektrických spotrebičov smrteľný šok, a tak nie je nútený nagyfogyasztású, nízke dc komponenty pre použitie v takých pracovnom prostredí nie, nehovoriac o skutočnosti, že tieto výrobky, zariadenia je veľmi vysoká, dosahuje až dva až trikrát.
     Ďalšie fotky  > >  belépés - biztosítékok


    

 • EMC- ZAVARVÉDELM.EMC-imunity.

  Zariadenie je v súlade s najsilnejším kompatibility používané v automobilovom priemysle, pretože citlivých-procesorových systémov. Obrázok ukazuje graf merania, ktorá prevádza výstup CSP sú prechodové javy, ako je zrejmé v mnohých meniča-typu. Meranie 1 GHz Pôda bola vykonaná v Nemecku, EMC-Tech laboratórium. Vonkajšie magnetický potenciál kovový kryt zaisťuje védelmről. .
     Ďalšie fotky  > >  belépés - biztosítékok


    

 • ELEKTRICKÁ OCHRANA.

  Vnútorné zariadenie proti skrat sú chránené. Vonkajšej ochrany Poistenie dopyt je, normálne a automatické ističe, aby zabezpečili, že preťaženia alebo skratu, okamžite vypnutie systému. Možný skrat, prehriatiu a automaticky ukončený po reštarte stroja.
     Ďalšie fotky  > >

 • Produkty  >  
   
   
  már magyarul van :)   not yet   noch nicht