Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 
                ...... Impossible nie jest znana ......
                    Ale cud musi poczekać.
                            ( ale nie nieosiągalne.......)


   Jeśli wszystko mogliśmy ....... to życie byłoby nudne       

        wykłady 100Euro + podróż         przez telefon w drodze powołania.


   Niektóre filmy mogą być wyświetlane w / www.youtube.com strona
   typ celownika/ cspenergy
   > http://www.youtube.com/cspenergy >

   Pojawił się/ www.100csoda.hu miejscu. przenośne źródło zasilania, kiéghetetlen zapłonu lampy.

   Film jest do osiągnięcia/
   > http://tv2.hu/100csoda/video/semleges-aram >
   > http://tv2.hu/100csoda/video/soha-ki-nem-ego-fenycsovek-fenycsogyujto-keszulek >
  

 • CSP-konwerter OPERATION TEORIA AS-podkładu.

  zjawisk elektromagnetycznych w prowadzenie badań naukowych prawie sto pięćdziesiąt lat wstecz. Teoretyczne podstawy dzisiejszej energii elektrycznej nadal powszechnie stosowane i akceptowane formy równań Maxwella. Maxwell - równania są nadal aktualne, jednak, przewodzenia nie zawiera opisu metody. energii elektrycznej i istotę związku między mechaniką kwantową, głębokość kwantowej interpretacji. Dzisiaj jest również interesujące zjawiska naturalne doświadczonych piłkę jak błyskawica zjawisk elektrycznych do wyjaśnienia, do dnia dzisiejszego nie teoretyczne. W innych przypadkach, półprzewodniki mocy aplikacji, rozwoju, niekiedy losowo występują silne wyładowania energii elektrycznej, które nie są zdecydowane lub fizycznie nie może zinterpretować.

  Poniższe zdjęcia wyraźnie jest tak w przypadku, który również był świadkiem rozwoju półprzewodników jest wytwarzane wewnątrz zgromadzonej energii przez zamknięcie półprzewodników i wyjść przez czapkę. Co ciekawe, kilka sekund, aby wykonać jak ball-błyskawica opłacalne.

                      

  CSP - punkt konwersji tych energii są stosowane z pełnym zaufaniem do osiągnięcia najlepszej wydajności.

  W energii konwencjonalnej R Rezystancja R x I placu watów disszipál ciepła. Prądy nadprzewodników niskotemperaturowych nie odprowadzanie ciepła, tj. rozprzestrzenianiem się oporności bez specjalnych przewodów. Teorii BCS nadprzewodnictwa w bardzo niskich temperaturach bozon w pary elektronów i statystyki dla wszystkich związanych z wiodących niskoenergetycznych elektronów w stanie zagęszczonym, który jest elektron "fluid" energii nie mogą być przekazywane atomów materiału przewodzącego lub atom-barów. Katowice teorii BCS, nadprzewodników, mikroskopijne opis B Arden, C i ooper S chrieffer stworzony w 1957 roku.
                
  Zjawisko to jest jeszcze fizycznie jest łatwiejsze do interpretacji, par elektronów fizycznego zachowania pozornie tracą ładunek elektryczny (na krótkim czasu, podczas gdy rozprzestrzeniania energii z dyrygentem), która nie pobiera żadnych oddziaływań elektromagnetycznych materiału bez atomów, a tym samym strat ciepła, ani nie może wystąpić. Takie zachowanie par elektronów w swoim czasie zastosowanie. Zjawisko nadprzewodnictwa, w zasadzie, nawet wiedzy, jeśli nie cały materiał schładza się, po prostu zrobić elektrony jazdy do stanu, w którym na zewnątrz (po wychowywanie para) par elektronów zachowywać się, jakby nadprzewodnictwa miałaby być stworzona. To właściwości cząstek złożonych moc konsument nie jest średnia różnica między obecną w tradycyjnych warunkach, w dowolnej formie.

  Ten nowy typ energii elektrycznej wymaga stworzenia tzw kompleks transformatora mocy, który jest powszechnie za prąd i supra-jazdy, doświadczenie podobne właściwości pokazano przepływ cząstek, w tym przypadku "spirali przepływu" Połączenie. Kompleks wydajność przepływu cząstek upływu energii magnetycznej do transformatora, bez kompletnej transformacji, nieznanych jeszcze sposób dzieje. Jest to ostatecznie drogę do nowego opis przewodzenia.  CSP kalkulator impulsely działających tworzy lepszą przewodność przewodów tak, że konsument, takie jak falowniki tradycyjnie zarządzane. Ta wydajność urządzenia, w efekcie powodowało poprawę, jak również ze wzrostem obciążenia i CSP kalkulator podczas pracy baterii pozytywny opłaty i na początku każdego cyklu regeneracji powrotem.

  Ta nowa technologia, a personel wyniku nowych technologii, zasada ta może pozwolić na osiągnięcie rozwiązania.

    

 • DZIAŁANIE CSP-CONVERTER nieruchomości.

  Zasadniczo, CSP kalkulator wysokiej jakości urządzeń elektronicznych zdolnych do pracy. niezwykle mały rozmiar szczególne względy operacyjne Zasada jest należny. Urządzenie ocieplenia jest znacznie niższa niż zwykle inverterekének, wzmacniacz i temperatury transformatora Po długim życiu jest poniżej wartości temperatury pracy.

  CSP-naziemne niezależnych konwerterów, transformatorów, izolacja w związku z tym ma korzystny zabezpieczenia życia.

  specjalnie przedsiębiorstw toroidalne transformatory i cewki w elektronice, dzięki felfutású szybkie i wysokiej intensywności napędzane przez prądy impulsowe. transformator toroidalny, przetwornica mocy wyjściowej frakcji planowanych, więc primeroldali znacznie wyższe niż do transformatora wzbudzenia żelaza wartości nasycenia materiału.

  Następnie do tej pory nieznane, wyżej wymienione nowe zjawisko fizyczne występuje, ponieważ energia elektryczna jest tylko mechanizm mogą być przekazywane za pośrednictwem transformatora, które nie wymagają pełnej konwersji energii magnetycznej wprowadzone w energię elektryczną.

  Obecne wykonanie przejście energii magnetycznej do transformatora, nie bez pełnej transformacji, nieznanych jeszcze sposób.

  Efektem końcowym jest, że transformator można znacznie zmniejszyć rozmiar i wagę przeniesienia jest stosunkowo duże w porównaniu do energii elektrycznej.
  CSP kalkulator w trybie puls i specjalny cykl przełączania bateria jest naładowana, to w następnym cyklu Reaktywacja z małą moc regeneruje baterii okolice.


    

 • Efekty specjalne wejście:

  CSP-Walutowy Ze względu na cienkie akkuvezeték - Na przykład, 40 do 60A natężenia prądu w przekazywaniu tych pierwszych, 8 - 10 mm zamiast drutu miedzianego 4-5 mm drutu miedzianego jest wystarczająca
  Baterie w CSP Walutowy jest używany, bez żadnych uszkodzeń poza dopuszczalne granice glebokiego, re- bez narażania ich zdolność do ładowania regeneracji, dzięki.

    

 • Efekty specjalne wyjście:

  CSP kalkulator doskonałą tolerancję na wstrząsy do pięciu razy moc znamionowa jest w stanie znieść kilka sekund (Np. uruchomienia silnika)
  Silniki elektryczne są mechanicznie uniemożliwia energii elektrycznej od normalnego zachowania łatwo zmniejszyć, unikanie zwarcia wzrostu mechanicznych i ostatecznie nie powiodła się.
  Jeżeli więcej niż jeden silnik elektryczny działa równolegle z inwerterem, można stanąć na nowy silnik jest typu mechanicznego przepływów energii z dobrze funkcjonującego silników, z pominięciem niektórych zajętych silnika
  Wysoce przewodzący płyn jest duże prądy winy, mimo zachowanych funkcjonalny, urządzeń elektrycznych, a nie do uszkodzenia falownika

  CSP Walutowy moduły wyjściowe są dostępne tylko w urządzeniach elektronicznych może być podwyższony również poprzez łączenie się. Wydajność wzrost lub spadek zarówno w stanie bezczynności i obciążenia mogą być wykonane, natomiast nie mają żadnego negatywnego wpływu na konsumentów, działanie w stanie zmienić nawet w trakcie gładka.

  CSP kalkulator output-powiązanych klientów, izolowane wody odprowadzane bezpośrednio, bez konieczności zwarcia powstać. To wszystko, szczotki, szczotki węglowe, i prądów wirowych silniki są zrobione, a nawet lamp widoczne są także w filmach. cieczy na Węgrzech standard został wody pitnej. Silnik pracuje, nawet jeśli zostały utracone umiejętności NaCl dodano do wody w celu polepszenia przewodności , co zostało zrobione w zbiorniku (10 litrów wody, 20 C 1000 g soli) został dodany.
  Przez cały czas trwania procesu powinien wynosić do wody bez niebezpieczeństwa porażenia prądem elektrycznym. Eksperyment może się powtarzać, natomiast uziemienia przewód połączony jest z wody, i żaden z nich mokry, mokra ziemia była uziemiona. Jedno wyjście z transformatora i uziemienia Pomiędzy nie mierzy więcej niż 30 V idle napięcia.

  CSP kalkulator w trakcie operacji, która nie zaobserwowano w Niemczech zavarjeleket EMC - tech jest potwierdzona za pomocą pomiarów wykonywanych w laboratorium 30kHz - 1GHz. częstotliwości pomiaru. Węgierski kraju szerokopasmowych pomiarów analizator widma HM EI - rt test laboratorium były 200Hz - 3GHz pomiędzy zakresie zbadania i bez zakłóceń, nie można mierzyć nawet wtedy, gdy sonda jest nawinięta na CT- w przewodów wyjściowych.

  W dzisiejszym przetwornice, falowniki w produkcji Alando ich działania mogą zapewnić wydajność dwukrotnie większą niż kilka ms, W przeciwieństwie do CSP kalkulator parametrów wyjściowych Alando 4 - 5 razy jest w stanie zapewnić nawet do kilku sekund Katowice. Ponieważ silniki 4 - 5 razy teljesítménylépcsővel działać, czyli 500-watowy elektryczny 2000W start falownika muszą być używane. Mam wykonane urządzenia są w stanie własnym swojej mocy nominalnej wystarczająco duże elektryczne Rozpoczęcie pracy, ale każde mocniejsze silniki elektryczne są w stanie obsłużyć.

    

 • Technologia CSP opisane Converter.

  Odkrycie nowej podstawy fizycznej został wyłączony produkcji urządzeń, które są dobrze znane w Przetwornice i UPS (UPS), nowe diety, szczególnie korzystne właściwości. CSP Walutowy 1 i zastąpienie sieci 3-fazowej też.

     Nasz rozmiar i wagę urządzenia. ust pokazuje, że ta nowa technologia-mal odnowionej Sprzęt tradycyjnych technologii transformatora z wykorzystaniem wysokiej wydajności, wysokoprądowe, bardzo krótki czas przełączania półprzewodniki wykorzystywane przez impulzustechnikai korzystać z okazji. urządzeń wykorzystywanych w geometrii transformatory co najmniej 2 / 3 sub off zmniejszona.

     Ładował się przy starcie. ust wyraźnie pokazuje, że CSP kalkulator Główną zaletą naturalnych transformatora potencjalnych właściwości, i to bardzo utworzyć stabilny system, bilans operacyjny jest więc niezwykle trudne do tip-off mogą ponieść obciążeń. CSP konwertery kilka sekund do 3-4 razy w stanie znieść przeciążenie, a nawet dostosowanie się do nagłego wielu obciążeń prądem działa jak elektryczny starter. W rezultacie, odpowiedni do użytku przemysłowego, zwłaszcza w miejscach, gdzie nie zawsze można czekać na wymianę generator rozruchu i synchronizacji sieci. (Na przykład, zakłady chemiczne, niektóre zdrowia urządzeń itp.).

     3-fazowy silnika. ust wyraźnie pokazuje, że urządzenie jest Akumulator 24 Volt clip-tylko jednofazowe napięcia, ale trzy fazy zasilania awaryjnego może działać pracy systemów.

     życie. - i zdrowia ust wyraźnie pokazuje, że izolowane cieczy przewodzących elektryczne zatapialne zacisków Nie było zmierzyć napięcie 233,7 jednak, kilka centymetrów od konsument ma zaledwie 5-pod napięciem można zmierzyć! Ten hotel również do powstania nowych możliwości jego wykorzystania.

  Ponieważ urządzenie o wysokiej wydajności obsługiwany jest stabilny, co może dostarczyć wszystkich gospodarstw domowych z zapotrzebowania na energię elektryczną, bez typowych użytku domowego, aby zmienić sposób, w jaki powinny.

     Wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. ust wyraźnie pokazuje, że doskonale nadaje się (Panele słoneczne, generatory wiatrowe) do stosowania, jak również). Ponieważ właściwości mogą być stosowane w celu zastąpienia trakcji DC także w wyniku znacznych rozmiarów, i utrata masy ciała, nie wspominając o korzyści zarządzania silnikiem zastosowania. Niemal natychmiast zastosowanie zasilania na statku lub pracy urządzeń elektrycznych statku, który służy również znaczącą rolę w ochronie środowiska.

  CSP Walutowy napięcia wyjściowego w zakresie + / - 10%, jedynie zmienia się w zakresie, w zależności od obciążenia, więc tradycyjnego przepływu sieci wymiarowych indukcyjne, pojemnościowe i rezystancyjne konsumentów działa bez żadnych modyfikacji tego.

    

 • Rozstrzygnięty NORMY.

  Dyrektyw UE: 89/336/EEC, 73/23/EEC.                        > http://mmfk.nyf.hu/min/ipar/i12.htm >
  Disorder promieniowania: MSZ EN 55022B.               > http://kekecmiller.hu/data/Szabvany/norms/msz-en-55022.pdf >
  Promieniowania magnetycznego: EMC 95/54EG.       > http://www.autoemc.net/Papers/Government/EMC%20Guidance%20V4 >
  Systemy zabezpieczeń: MSZ EN 60950/2001.             > http://www.mszt.hu/ikta/mv-2.html >
    

 • -obszarów zastosowań.

  Tam, gdzie ludzie uzyskać pewne formy zapotrzebowania na energię do samoobrony i pracy. Urządzenia, które Obszar ten jest bardzo szeroki i różnorodny: opuszczonych, odizolowane od świata zewnętrznego w obszarach, począwszy od badań kosmicznych. Więcej szczegółów poniżej został przedstawiony do zastosowania lub wykorzystania obszarów urządzenia elektrycznego.


                    

  • Na obszarach, gdzie nie jest jeszcze, czy nie jest dozwolone i nie ma możliwości sieci elektrycznych budowlanych, takich jak ochrona Pola, lasy itd.. Jest rozstrzygnięty Ładowanie ładowarką baterii, która zapewnia nasz sprzęt pochodzi z nieograniczoną w czasie, aby zapewnić odpowiednią ilość energii.
  •                    

  • cywilizacji w odległych wysp, zagubione, opuszczone obszary, takie jak.: Gospodarstwa rolne, jazda konna, domy, gospodarstwa, domy i rodziny elektryczne zapewnią, że dostawy dziedzinie komfortu poziom wzrostu lub turystycznym podniesienie atrakcyjności naszych urządzeń są idealne....
  •                    

  • Grupowe lub indywidualne wyprawy do zasilania przenośnych prawie niezbędna. Kartografia, speleologia, wspinaczka, sarkkutatás, etc. te miejsca są zawsze te maszyny bierzemy która jest ważnym dostaw energii, takich jak:. urządzenia komunikacyjne, komputery, Last but not least, źródła światła, które są niemal wszędzie jest niezbędne.
  •                    

  • Zestawy Survival powinien zapewnić podstawowego poziomu źródła zasilania. repülőknél, ciśnienie jest bez szkody dla naszego sprzętu, pojemników lub utrudnianie rozbryzgi wody doskonałą pracę i innych pojazdów na pokładzie i niezbędne akcesoria o wszelkich okolicznościach, podczas gdy nasze urządzenia w stanie dostarczyć również bateria energii przez urządzenia.
  •                    

  • Zastosowań wojskowych, nasz sprzęt jest używany w wielu wysokich prądów rozruchowych w celu zapewnienia, z którymi trudno jest kiválthatóak systemów generator. Lekkość i odporność na wpływy zewnętrzne Bo nawet piechota może telepként przenośnych mocy działa bardzo dobrze. Prawie wszystkie częstotliwości i mocy kiépíthetőek sprzętu lub uruchomione formie.
  •                    

  • Straż pożarna, pogotowie ratunkowe, ochrony ludności na używany sprzęt i zaspokojenia potrzeb aktywów energetycznych, jest doskonale zastosowanie urządzenia. Albo montowane w dowolnej postaci lub w formie zmobilizowane. łatwe do zintegrowania obszarów zastosowań i całkowicie zastępuje energii z paliw kopalnych, systemy generator, lub nawet zażądać Można także pracować z nimi może oferować więcej potrzeb.
  •                    

  • zapobieganie klęskom żywiołowym i bezpieczeństwa ma zasadnicze znaczenie, ponieważ jest mniej wrażliwe czynników zewnętrznych, takich jak działający na zasadzie tradycyjnych falowników, systemów generator doskonale równoważy, cichsze i bardziej niezawodne działanie. Obszarów dotkniętych katastrofą ratowniczych, rozbiórki, budowlane, etc. munkálatainál może również służyć wszystkich potrzeb energetycznych bezpiecznej eksploatacji, lub 1 lub 3-fazowy może być.
  •                    

  • Kraje rozwijające się, szpitale, domy pielęgniarki macierzyństwa, awaryjne miejsca zasilania, a tym samym miejscu jako jednostka UPS (UPS System) do wykorzystania jako bezcenne tej wartości, miejsca, ponieważ UPS - nie ma potrzeby używania k operacji w celu zatrzymania, jeśli nie ma prądu i czekać, aż przyjdzie do władzy. System CSP, za pomocą szybkiego pierwszej pomocy i mobilnych centrów pierwszej pomocy Centra mogą być instalowane w miejscach, gdzie sieć nie jest zbudowany.
  •                      

  • Korzystanie z telefonu komórkowego urządzenie elektryczne ma swoje zalety w obszarach gdzie opinia publiczna nie wie i nie może być używany zarówno energii elektrycznej lub urządzeń elektrycznych. Baterie są łatwe w obsłudze i szybki Prześlij gwarancji dla użytkowników prawo do zapewnienia przez cały czas. Urządzenia zmobilizowały sprzętu w celu umożliwienia szybkiej dostawy energii w zbudowany w stacji ładowania. Składają się z niektórych urządzeń paneli słonecznych oraz energii wiatrowej w recepcji, baterie szybkiego ładowania rozwiązać na szczeblu lokalnym.
  •                      

  • Bezpieczna praca urządzeń elektrycznych mokrymi, wilgotnych, mokrych warunkach. Doskonałe pracować bez ryzyka porażenia prądem czy urządzenia elektryczne, szczególnie trudnych warunkach, nawet pl:. dużej wilgotności powietrza w pobliżu wodospadów, tropikalne, dżungla, deszcz, bryzgami wody, powódź, itp..
  •                      

  • Działalność przemysłowa w służbie silniki elektryczne do zasilania, które mogą być 1 - lub 3-fazowym. Chociaż mógłbym wymienić, ale technika oświetleniowa, energii elektrycznej i innych aktywów obrotowych dostaw. Platforma wiertnicza, napędzania pomp w kopalniach, gdzie gaz istnieje ryzyko wybuchu z powodu ciągłej, bezpiecznej eksploatacji wind, Caverns oświetlenia, aby zapewnić zużycie tlenu, bez, etc.
  •                      

  • Budynki i inne konstrukcje stosowane w zasilania odbiorników. Wprowadzenie energii elektrycznej do budynku zanim rozpocznie i nie trzeba czekać do wdrożenia. Wózki widłowe, dźwigi, betonomieszarki, taśmociągi itp.. bezpieczne operacji, a są niezbędne do zasilania urządzenia. Mobilizacji, nasz sprzęt jest na drugim piętrze i części dachu w pracach również zapewnia doskonałe dostaw energii, 1 lub 3-fazowy może być.
  •                      

  • Inverter, wykorzystywany energiacsökkentőként (Inverter i / lub awaryjnego źródła zasilania, UPS) - Kent wykorzystania odnawialnych systemów elektroenergetycznych. Nasz sprzęt jest do tradycyjnego Falowniki znacznie dłużej, niż jesteśmy w stanie zapewnić taką samą energią tyle Pojemność baterii system stale regeneruje baterii, a tym samym zwiększyć liczbę cykli, a więc należy wymienić je później.
  •                      

  • Urban i transport międzymiastowy zasilania, na przykład:. desantowych autobusy, trolejbusy, tramwaje, Pociągi (drut zostaną zachowane środków transportu), etc. Ponieważ jest specjalny sprzęt funkcjonowania pojazdów elektrycznych być odroczone o długości rejsu co najmniej 20-30%.
  •                      

  • Elektryczne samochody osobowe w ruchu rzeczywistego stosowania, co pozwoliło na znacznie większą odległość do jednej opłaty są takie same pojemności akumulatora, co w zasadzie działa jak pojazdy konwencjonalne. Przyczepy kempingowe działania w zastosowaniu do odbiorników:. porcji energii poniżej camping urządzeń, większych pojazdów na pokładzie, elektryczne maszyny czyszczące do pracy dłużej, ale może wspominając o innych mniejszych pojazdów, jak również.: (Golfautók, ciężarówki do przewozu lodów, ruchome punkty sprzedaży) do realizacji potrzeb energetycznych.
  •                      

  • Łodzie, jachty, żaglówki, silniki zaburtowe (rozruszniki ster i silnik). Są to struktury w silniki prądu stałego przeprowadzone, oraz wysokie zapotrzebowanie na energię ze względu na okablowanie może zatem przerywany nagrzewają się roślin będzie działać. Jednakże systemy CSP może być rozwiązany do pracy ciągłej mniejsze straty.
  •                      

  • Zajęcia sportowe, np.:. Nurkowanie, gdzie ważne jest wykorzystanie energii izolacji energetycznej jesteśmy pod wodą, i ważne jest, aby waga / wydajność. balonów na gorące powietrze, co z kolei mogła wymienić na wszystkie powyższe, lotniczego, nawigacji, bezpiecznego zaopatrzenia w energię na pokładzie z oprzyrządowaniem, gdzie turbin i zatrzymuje napęd etc.
  •                      

  • Oszczędzanie energii w trybie dzień i noc do użycia. Tryb Island eksploatowane domy jednorodzinne, fabryki. i innych urządzeń, poza oznakowania, oświetlenia i powierzchni mocy, o wiele szybciej zwrotu z inwestycji, ponieważ nie musisz sieci elektrycznych ma służyć potrzeb energetycznych. W przypadku inwestycji można odzyskać w dłuższej konserwacji, w przeciwieństwie do w tych miejscach, gdzie znajdą Państwo energii do teleusługi.
  •                      

  • Zmobilizowany centra rozrywkowe, prezentacje dźwięku zdarzeń i fénytechnikájának dostaw energii. Oprócz tych, punkty we wniosku jest racjonalne, ponieważ w wielu miejscach wybuchową moc zestawy zasilania.
  •                      

  • Samochody pośrednika, plan filmowy kamery, oświetlenia, łączności i innych urządzeń służyć. W ten sam sposób systemy generator mocy, aby główną rolę, Korzystanie z naszych urządzeń jest tutaj mniejszych rozmiarów samochodów może być pośrednika lub więcej elementów może wykonywać, a obrót szumów zmniejsza się do off-operacji z powodu baterii.
  •                      

  • I last but not least, należy wspomnieć przestrzeń, gdzie wiele z naszych urządzeń mogą być używane. Pojazdów księżycowych, Lunar Module, satelity, zasilania i sterowania napędu, Korzystanie z naszych urządzeń, są w stanie odbyć podróż o wiele więcej, baterie dłuższe cykle życia z powodu ciągłej regeneracji. Nie ma znaczenia współczynnik masy do mocy i niezawodności. Nasz sprzęt kosztuje érzéketlenebben reagować na promieniowanie zewnętrzne i pól magnetycznych, ponieważ urządzenie nie zawiera systemy oparte na procesorach i kontroli.


    

 • Wszystkie wyżej wymienione dziedziny aktywności elektrycznej przeprowadzone do urządzeń konsumenckich mocy. Przestrzeń została przydzielona, ponieważ energia życia przedłużane co najmniej 30%, więc podobne Całkowita powierzchnia może być bardziej korzystne położenie CSP za pomocą sprzętu.
                                               Kliknij na zdjęcia aby zobaczyć więcej zdjęć.


  belépés - háromfázisú motor hajtás    

 • Silniki 3-fazowe napędzany.

  24Voltos napięcie akumulatora sprzęt działa z najwyższą efektywnością wykorzystania w przemyśle 3-fazowych silników i pomp. W konwencjonalnych falowniki, przetwornice zasilania przed (co nie jest tak łatwo ponieść wysokich lotów, lub porażenia prądy, naszego urządzenia, zdolność wykonywania odpowiednie do pracy silnika elektrycznego. Przetwornice w normalnym mogą podwoić wydajność w kilku oddanych wojsko-sekundumig, podczas wykonywania CSP Converter jest w stanie nawet do 5-6 razy zapewnić wyjście do kilku sekund. Dobry serwis mogą pracować na zewnątrz prac konserwacyjnych, Naprawy, montaż, grup ratowniczych, energii spotkania.
     Więcej informacji  > >  belépés - indítási terhelés    

 • START LOAD.

  W konwencjonalnych falowniki, przetwornice zasilania przed (co nie jest tak łatwo ponieść wysokich lotów, lub porażenia prądy i sieci, generowane przebiegi przejściowe i konsumentów), wydajność naszego urządzenia jest w stanie odpowiednie do pracy silnika elektrycznego. Choć standardowe przemienników para może podwoić wydajność milisekundumig głosów, podczas wykonywania CSP Converter jest w stanie nawet do 5-6 razy zapewnić wyjście do kilku sekund. O naszych urządzeń maszyny mogą być obsługiwane za bardzo skuteczne, dobre usługi mogą pracować na zewnątrz prac konserwacyjnych, Naprawy, montaż, grup ratowniczych, energii spotkania. Działała jako takie.: piły tarczowe, szlifierki kątowe, piły łańcuchowe, pilarki i maszynki do strzyżenia, niektóre urządzenia spawalnicze, etc.
     Więcej informacji  > >  belépés - Vezetékméret    

 • Zmniejszenie Wire.

  Urządzenia, elvükből wynik operacyjny znacznie mniejszy przekrój linii mogą przenosić znacznie większą moc normalnych, w porównaniu z sinusoidalnym kontroli. Dzięki tej kontroli, które oczywiście Jesteśmy ochrony patentów (numer rejestru: P0800658, 10/11/2008) ilości materiałów używanych w transformatorach żelaza - są nie powodując żadnych szkód - być zredukowane do 1/5-ére się ich sprawą, oczywiście, choć Poza tym mocy.
     Więcej informacji  > >  belépés - akadály    

 • Inhibicji MECHANICZNE niż ochrona STEP.

  Sprzęt jest mniejsza niż zauważyć, że jeśli uruchamiania lub podczas mechanicznego hamowanie występuje, konsumenci nie palą w dół i nie zbankrutować, oczywiście, w mniejszym odstępie. Zaprzestanie hamowania konsumentów nadal działa w taki sam sposób jak wcześniej. Hamowanie w system ogranicza wykonania przez konsumenta, chroniąc go szkody. Oczywiście, konsumentom w związku z przypadku hamowania sprzętu w czasie postoju lub zwalnia, ale inni konsumenci będą nadal działać tak, jak gdyby nic się nie stało.
     Więcej informacji  > >  belépés - Visszatöltő impulzusok    

 • Zabezpieczenie baterii, regeneracji.

  Zapewnia urządzenie podłączone do nich regeneracja baterii, ponieważ każdy regeneracyjnego cyklu każdym impulsie karmić je, aby zapobiec nieodwracalnych procesów fizycznych i chemicznych lejátszódását, więc baterie dłuższy czas pracy i większą pojemność będzie tradycyjne ich użyć przeciw.
     Więcej informacji  > >  belépés - gyorstöltő impulzusok    

 • FAST ładowania akumulatorów.

  Złącze zewnętrzne urządzenie zapewnia szybkie ładowanie baterii z powrotem do, jak każdy każdego cyklu regeneracji impulsy energii zasilana przez baterie, które są bezpośrednio włączone, dzięki czemu baterie dłuższy czas pracy i większą pojemność będzie tradycyjne oskarżenia ich stosowania. System CSP niż standardowe napięcie DC do ładowania baterii, ale ze szczególnym impulsu ładowarka AC jest stosowana. Dzięki tej metodzie uzyskano przez ładowania akumulatory naładowane, szybki, i osiągnąć najwyższą wydajność.
     Więcej informacji  > >  belépés - kimenet
    
 • KONSUMENTÓW przeciążenia.

  Sprzęt obsługiwany jest od konsumentów w stanie wytrzymać nawet większe przeciążenia Ponadto, jak wtedy, gdy sieć działa, nénk ich czy indukcyjne, pojemnościowe lub rezystancyjne w podobne. Według naszych pomiarów, 220V żarówki impulsywny w stanie tolerować nawet 350-400V również bez uszkodzeń.
     Więcej informacji  > >  belépéps - napelem

  belépés - szélkerék    

 • Alternatywnych źródeł energii.

  Nasza firma funkcjonuje z alternatywnych źródeł doskonała, mając na uwadze, Wszelkie alternatywne źródło energii, które mogą być, na przykład.: energii wiatru, energii słonecznej, produkcji niektórych urządzeń formie AC / DC generowane, aby napięcie w konsumenta odpowiednich poziomów, powinny być tu jest wielki może odgrywać rolę w stosowaniu naszych urządzeń. Sprzęt dla szerszego upowszechniania koszt 1kW i zapewni dobrą wydajność, jak również wyższe niż urządzeń wykorzystywanych do tej pory.
     Więcej informacji  > >

     Więcej informacji  > >

  belépés - méretek


    

 • Urządzeń CSP wielkości i wagi.

  Urządzenia masy stosunek mocy, jak wysoki podobna do mocy krążącej z Przetwornice większe wymiary i waga w porównaniu do naszego urządzenia. Trójmiasto Powyższe korzystne właściwości Poza tym, idealnie urządzenia mają teraz masy i wielkości urządzeń dostępnych 1/3-át prawie osiągnięte, a nawet przewyższa niektóre z ich wiedzy, niektóre z nich.
      Więcej informacji  > >  belépés - hálozat


    

 • UPS SYSTEM, kompatybilność sieci.

  Doskonała kompatybilność z sieci. Nie ma potrzeby stosowania skomplikowanych systemów monitorujących sieci, takich jak w przemienniku. Na rynku jest tylko invertrereknek kilka procent sieci mogą działać równolegle i jest tylko w stanie rozwiązywać złożone elektroniki. W przeciwieństwie do kalkulator CSP - jako połączenie sieciowe, w tej chwili przejmuje częstotliwość sieci, i będzie to częstotliwość ich kontroli, czy 50 lub 60 Hz oczywiście znacznie wyższe limity dla operacji z urządzenia. Jeśli sieć jest zakończone w tym samym okresie dalej z energią usługa sieciowa ku, a najważniejsze, że nie ma czasu transfe
     Więcej informacji  > >
  belépés - mobil


    

 • CSP-konwerter Mobility.

  CSP-konwerter wysokiej mobilności. Jesteśmy również ochronę przez patent (numer rejestru: P0402442, 26/11/2004) Nie ma potrzeby energii ze źródeł kopalnych, złożone, a tym samym zanieczyszczenie środowiska wybuchowych systemów generator mocy, aby zapewnić zasilanie. Nasz system jest w stanie za pomocą wbudowanych akumulatorów do gniazdka zasilania świadczenia niezależnie od megtáplálásáról klienta również uczestniczyć, gdzie konsumenci mogą pl:. indukcyjne, pojemnościowe i rezystancyjne. Podczas gdy klienci działają w bezpiecznym Sprzęt jest tak podłączony do sieci będzie, ale nie zostały jeszcze wymienione w bezpieczeństwa, ponieważ jest niezależny od systemu ziemi, w związku z tym konsumenci z możliwych spadku wody nie są niebezpieczne, ponieważ jest niezależny od systemu ziemi.
     Więcej informacji  > >  belépés - hibrid


    

 • CSP-konwertor do hybryd.

  urządzeń konwersji mają doskonałe hybrydyzacji. Nie ma konieczności skomplikowanych systemów elektroniki, takich, że wyjście z naszego sprzętu Połącz wyjście wszelkich zasobów równolegle. System jest zdolny do sieci paliw lub energii generator zasilany Napięcie wyjściowe AC generowane przez system mogą pracować równolegle, i jak tylko podłączyć urządzenie do wyjścia do innego urządzenia wyjściowego, Generator utworzy system hybrydowy, Również jesteśmy ochronę przez patent (numer rejestru: P0800780, 30/12/2008) W równoległy system związany z akumulator jest rozładowany, zostanie ukończona. Jeśli przetwornica CSP, włącz go do czytnika, w tej chwili przejmuje jej częstotliwość, i kontroler będzie miał własną częstotliwość, czy 50 lub 60 Hz. Usunięcie napięcia wyjściowego generatora, a następnie w tym samym okresie, nadal będzie łącznik mocy kierunku, a wszystko to bez przełączania.
     Więcej informacji  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • OCHRONA ŚRODOWISKA....

  Ogromne znaczenie ochrony środowiska CSP jest oparte gyújtónknak fluorescencyjne, od jego stosowania świetlówek nie wypalić, zużyte świetlówki również kontynuować działalność. Baterii, nie wspominając Mając na uwadze, ze względu na regenerację mniej baterii należy usunąć w danym cyklu. Berendezéseinkkel baterii stosowanych w dziedzinie energii alternatywnej Korzystanie z wyższą żywotność będzie, jako że technologia została zastosowana. Tak więc, system stosowany w CSP baterii może osiągnąć 2-3 razy w porównaniu do normalnych zastosowań. Dlatego też koszt proekologicznych rozwiązań wkrótce można zrealizować w sposób, że stają się jeszcze tańsze. Jest zatem oczywiste, że środowisko jest mniej zagrażające i zanieczyszczających elektrowni do na budowę, jeśli sprzęt rozprzestrzenia się na co dzień życie.
     Więcej informacji Więcej informacji  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • Enzymatyczna OCHRONA ŚRODOWISKA.

  Dzięki koledzy za granicą wynalazku, środowisko ma wielkie znaczenie, te nowych preparatów enzymatycznych są efektywnie wykorzystana w oleju i fenolu odkażania i niszczenia instrumentów pochodnych, innych odpadów niebezpiecznych, nie wspominając. Przywrócenie równowagi ekologicznej w wodach naturalnych, ścieków, oczyszczania ścieków. Te przyjazne dla środowiska rozwiązania w wcześniejszego powrotu ponieważ nie stosuje się do rekultywacji gruntów drogi. Jest oczywiste, że enzymy te są mniej środowisko rozprzestrzeniania zanieczyszczeń, i grożąc rozwiązaniem używane w życiu.
     Więcej informacji  > >
  belépés - élet-, és munkavédelem


    

 • LIFE - I BEZPIECZEŃSTWO PRACY.

  Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pracy, nasze urządzenia bezpiecznie stosować w wilgotnych, mokrych środowiska, od urządzeń wyjściowych nie ma preferowanego fazy (podobnie jak transformatorów). Tak więc opracowane niezależnej sieci gruntów wykorzystanie potencjału fazy gruntu nie może być zamknięty w kierunku obwodu, tak krótkim energii elektrycznej żywego organizmu przejazdem. Oddzielne żyły kabla Dotknięcie nie grozi porażenie prądem elektrycznym, (oczywiście Dotknięcie przewodów w tym samym czasie, związane z wstrząs zagrażający życiu, jak zwykle) Dlatego niepotrzebne do przekaźników Korzystanie dobrze.

    Wilgotne środowisko, tym większa napięcia silników, szansa woda nie była spowodowana urządzeń elektrycznych śmiertelnego porażenia prądem, a więc nie zmusił o dużej mocy, niski dc komponenty, stosowane w takim środowisku pracy nie, nie mówiąc już o tym, że towary te, urządzeń jest bardzo wysoka, a na dwa do trzech razy, jak również.
     Więcej informacji  > >  belépés - biztosítékok


    

 • EMC. Odporność.

  Urządzenie jest zgodne z najsilniejszych Zgodność stosowane przez przemysł samochodowy, ze względu na wrażliwych systemów wieloprocesorowych. Ilustracja przedstawia wykres pomiaru, który konwertuje sygnał z CSP-nincseenek nieustalonych jak widać w wielu invertertipusnál. Pomiar 1 GHz Teren został przeprowadzony w Niemczech, laboratorium EMC-Tech. Możliwą ochronę od zewnętrznej obudowy metal magnetyczny zapewnia. .
     Więcej informacji  > >  belépés - biztosítékok


    

 • Ochrona przed elektrycznością.

  wyposażenia wewnętrznego przed zwarciem są chronione. ochrony zewnętrznej ubezpieczenia jest popyt, normalny i wyłączników automatycznych, aby przeciążenia lub zwarcia, natychmiast wyłączyć system. Możliwe zwarcie przegrzania i automatycznie przerywane po ponownym uruchomieniu komputera.
     Więcej informacji  > >

 • Kontakt  >  
   
   
  már magyarul van :)   not yet   noch nicht