Bemutatkoznak alapítóink
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Berendezéseink fejlesztésének alapgondolatai
Befektetési felhívás
 
 
                ...... Imkansiz bilinmemektedir ......
                    Ama mucize beklemek zorunda.
                            ( ancak ulaşilamaz degil .......)


   Eger herşey biz olabilir ....... sonra hayat sikici olurdu.       

        Gösteriler 100Euro + seyahat         randevu ile telefonla.


   Sinema, içine bir göz / www.youtube.com sayfa
   vizör tipi / cspenergy


   Film Erişim /
   > http://www.youtube.com/cspenergy >
   > http://tv2.hu/100csoda/video/semleges-aram >
   > http://tv2.hu/100csoda/video/soha-ki-nem-ego-fenycsovek-fenycsogyujto-keszulek >
  

 • CSP-CONVERTER OPERASYON kuramsal temelleri.

  Yaklaşik yüz elli yil öncesine kadar bilimsel araştirma yapma elektromanyetik olaylari. Bugünün elektrik kuramsal temelleri hala yaygin olarak kullanilan ve kabul Maxwell - denklemlerin parçasi. Maxwell - denklemleri, ancak hala geçerli olup iletim yönteminin bir açiklamasi bulunmamaktadir. elektrik ve kuantum mekanigi arasindaki ilişki, kuantum derinlik madde yorumlamak. Bugün de bu güne kadar elektrik gibi olaylari açiklamak için gömbvillámokra deneyimli ilginç doga olaylari, bir Hiçbir teorik arka plan. Diger yönden, güç yari iletkenleri Uygulama, geliştirme, bazen rastgele degil enerjik ya da fiziksel olarak yorumlayamadigi ve güçlü bir elektrik deşarjlari, yaşiyor.

  Açikça Aşagidaki resim, gelin bir durumdur Ben de yari iletken gelişmesine tanik olan içinde üretilen yariiletken kapaniş ve çikiş yaptigi kapagi sayesinde enerji birikmiş. Ilginçtir, birkaç saniye o top-yildirim olarak uygulanabilir gerçekleştirmek için.

                      

  CSP - dönüştürücü bu noktalari sirayla tam bir güvenlik kullanilan enerjileri en yüksek verimi elde etmek.

  Konvansiyonel bir güç olarak R iletkenin direnci R x I kare watt isiyi kapali verir. düşük sicaklik Süperiletkenlerin akimlari hiçbir isi dagilimi, özel iletkenler olmadan direnişin yayilmasi yani. Çok düşük sicakliklarda süperiletkenlik BCS teorisi elektron ve özet devletin önde gelen düşük enerjili elektronlarin tümü için ilgili istatistik çiftler halinde bozonu, elektron olan "sivi" enerji iletken maddenin atom veya atom-barlara teblig edilemez.
  , BCS teorisi süperiletkenler, mikroskobik açiklama BArden, Cooper 1957 yilinda oluşturulan Schrieffer.
                
  olay hala fiziksel olarak yorumlamak daha kolaydir, görünüşte fiziksel davranişinin elektron çifti kisa (kendi elektrik boşalir zaman, süre atomu olmaksizin maddi hiçbir elektromanyetik etkileşim ücretleri ve böylece iletkenli enerji yayar), isi kaybi, ne de oluşabilir. Onun zaman uygulanabilir bir elektron çiftlerinin Bu davraniş. Prensip olarak süperiletkenlik olgusu, hatta tüm malzeme sogutulur eger bilgi, sadece bir devlet olarak sürüş elektronlarin yapmak nerede dişinda (çift yetiştirme sonra) süperiletkenlik yaratilmiş olurdu elektron çiftleri gibi davranirlar. tüketici karmaşik güç Bu parçacik özellikleri degil herhangi bir biçimde geleneksel açisindan geçerli arasindaki fark demek.

  Elektrik Bu yeni tip konvansiyonel yük akim ve bir olan sözde karmaşik güç trafosu, yaratilmasini gerektirir Bu durumda "spiral akiş" in üstü sürüş, parçacik akişi gösteren tecrübeli benzer özellikleri, kombinasyonu. karmaşik tam bir dönüşüm olmadan trafo içine manyetik enerji, geçiş tane akiş performansi, henüz bilinmeyen bir şekilde olur. Bu sonuçta iletiminin yeni bir açiklama için bir yoldur.  impulsely oyunculuk CSP çevirici çeviriciler gibi bir tüketici, geleneksel ameliyat olmasi için telleri daha iyi iletkenlik yaratir. Pilin çalişma olumlu sirasinda Bu cihaz verimliligi, bir düzelme saglamakta, hem de yük artar ve CSP dönüştürücü ücret ve her döngü üstüne, hatta geri yeniden için.

  Bu yeni teknoloji ve yeni teknolojilerin sonucu personel, bu ilkenin bir çözüm elde etmek olasidir.

    

 • ÖZELLIKLERININ CSP-CONVERTER OPERASYON.

  Temelde, CSP dönüştürücü yüksek performansli elektronik cihazlar operasyon yetenegine sahip. belirli işletim olagandişi küçük ilkesine baglidir. isinma cihaz zamanki invertörler, güç amplifikatörü ve trafo sicakligi çok altinda Uzun bir yaşam sonra çalişma sicaklik degerlerinin altindadir.

  CSP bagimsiz yer tabanli dönüştürücüler, izolasyon trafolari, bu nedenle, yararli bir yaşam güvenlik özelliklerine sahiptir.

  özel boyutlu toroidal transformatörler ve elektroniginde kullanilan bobinler ve yüksek yogunluklu hizli sarp sayesinde darbe akimlari ile tahrik. toroidal transformatör, inverter planlanmiş, bu nedenle primeroldali bir kismini çikiş begenilenler anlamli uyarma trafo vasanyagának doygunluk degeri daha yüksektir.

  Sonra şimdiye kadar bilinmeyen, yukarida belirtilen yeni fiziksel olgu elektrik sadece bir mekanizma nedeniyle oluşur manyetik enerji toplam dönüşümü alimi, elektrik enerjisi gerektirmez trafo araciligiyla transfer edilebilir.

  Tam bir dönüşüm olmadan trafo içine manyetik enerji geçiş, mevcut performans, henüz bilinmeyen bir şekilde.

  Sonuçta trafo önemli ölçüde azalir boyut ve agirlik-nispeten büyük üzerinden elektrik enerjisi ile karşilaştirildiginda taşimak olabilir olmasidir.
  CSP dönüştürücü darbe modu ve pil özel bir geçiş döneminin sonra, bir sonraki döngü tahsil edilir küçük bir güç etrafinda pil yeniler gelen reloaded.


    

 • ÖZEL giriş ETKILERI:

  ince akkuvezeték nedeniyle CSP-dönüştürücü - Örnegin, eski, 8 şanziman mevcut yogunluk 40-60 amper - 10 mm yerine bakir tel 4-5 mm bakir tel yeterli
  oldugunu CSP dönüştürücü pil , derin berabere izin verilen sinirlar ötesinde herhangi bir zarar vermeden, kullanilan yeniden yenilenme döngüsü sayesinde şarj yeteneklerini ödün vermeden.

    

 • ÖZEL çikti ETKILERI:

  anma gücü birkaç saniye tahammül edebilir kadar beş kez şok yüklere CSP dönüştürücü mükemmel tolerans (Örnegin motor 'dan itibaren)
  elektrik motorlari mekanik, kolayca azalir normal davraniş elektrik engellenir kisa devre motor artiş mevcut ve nihayetinde başarisizlik kaçinarak.
  Birden fazla elektrik motoru invertör ile paralel olarak çalişiyorsa, ya yeni motor için de durabiliriz mekanik bir ele geçirilen motor
  bazi atlayarak iyi işleyen bir motor elektrik akimlari, Son derece iletken sivi, büyük bir ariza akimlari oldugu korunmuş fonksiyonel, elektrikli ev aletleri ve inverter için hiçbir zarar ragmen.

  CSP dönüştürücü çikiş modülleri de baglant artabilir elektronik cihazlarin sadece mevcuttur. Performans artiş ya da her ikisi boşta ve yük durumuna düşmesi yapilabilir iken, üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yok Tüketiciler, güç çalişma bile düzgün sirasinda degiştirilebilir.

  kisa devre meydana gerek kalmadan szigeteletlenül ilgili müşterilere taburcu çikiş suyu CSP dönüştürücü . Bu nedenle, her firça oldugunu kömürleri, ve girdap akim motorlari ve yapilir, hatta lambalar da filmlerde görülür. Macaristan sivi içme suyu standart oldu. Motorlar, hatta NaCl iletkenligi artirmak için su ilave edildiginde söndürüldü operasyonel hazirlik bir tank (10 litre suya, 20 C tuz 1.000 g) yapilmiştir ne eklenir.
  Işlem süresini elektrik çarpmasi tehlikesi olmadan suyun içine streç olabilir boyunca. Deneme topraklama iken, tekrar olabilir tel ve su bagli hiçbiri islak, islak zemin toprakli oldu. transformatör ve topraklama biri çikti Arasinda en fazla 30 V boşta gerilim ölçülür asla.

  Almanya rahatsizlik sinyalleri EMC gözlenmedi operasyon sirasinda CSP dönüştürücü - teknoloji laboratuvarinda yapilan ölçümlerle teyit edilmiştir 30kHz - 1GHz. ölçüm spektrumu. HM EI - rt genişbant spektrum analizi ölçümleri Macar ülke test laboratuvar edildi 200Hz - 3GHz Incelenen araligi ve hiçbir bozukluklari arasinda prob CT üzerine yara bile ölçülen olamazdi- çikiş teller içinde.

  Bugünün dönüştürücüler olarak, sabit çikiş gücü için invertörler, birkaç ms saglayabilir performanslarini çift Buna karşilik, sürekli bir güç çikişi CSP dönüştürücü 4-5 kez da birkaç saniye kadar hizmet edebilir
  . elektrik motorlari 4 Çünkü - 5 kez, işletmek yani teljesítménylépcsġvel 500 2000 elektrikli start Was inverter kullanilmasi gerekir. Ben cihazlar onlarin kapasitesine sahip olmak yeterli elektrik büyük edebiliyoruz inşa ettik başlangiç ??ve işletmek, ama artik güçlü elektrik motorlari hizmet yetenegine sahiptir.

    

 • CSP teknolojisi Converter nitelendirdi.

  Yeni bir fiziksel temelinin keşif şimdi iyi invertörler bilinen cihazlar, üretim dişi olmuştur ve özellikle UPS (KGK), yeni diyetler, faydali özellikleri. CSP dönüştürücü 1 ve yerine 3 fazli şebekeler çok.

     Ekipmani boyut ve agirlik. Fikra bu yeni technológiámmal Ekipmanlari yenilenmiş oldugunu göstermektedir kullanilarak geleneksel transformatör teknolojisi Yüksek performansli, firsatlardan yararlanmak impulzustechnikai tarafindan kullanilan yüksek akim, ultra kisa zaman anahtarlama yariiletkenler. Transformatörler geometri 2/3-ra kullanilan ekipmanlarin en aza indirgenir.

     Başlangiçta Yük. fikrasi açikça gösteriyor ki dogal trafo CSP dönüştürücü büyük avantaj potansiyel özellikleri, ve bu kadar çok çok iyi overcharges tarafindan karşilanir işletim ucu-off denge zordur istikrarli bir sistem oluşturuyor. CSP dönüştürücüler 3-4 defa aşiri birkaç saniye dayanabilir ve hatta birden şok overcharges ani başlangiçli uyum elektrik başlatmak gibi davranir. Sonuç olarak, endüstriyel kullanimlar için, yerlerde özellikle uygun olarak nerede yedek jeneratör start-up ve ag senkronizasyon için beklemek her zaman mümkün. (Örnegin, kimya tesisleri, bazi saglik ekipman vb.)

     3 fazli motor. fikrasi açikça Cihaz 24 voltluk pil sadece tek fazli voltaj-klemp oldugunu gösterir ama üç faz kesintisiz güç kaynagi sistemleri iş yapan yetenegine sahiptir.

     yaşam -. saglik fikra açikça iletken sivi yalitilmiş elektrikli dalgiç motor terminalleri gösterir Ancak, uzak tüketici birkaç santimetre sadece 5 gerilim altinda ölçülebilir etti ölçülebilir bir gerilim, 233,7 oldugunu vardi! Bu özelligi ayrica kullanimi için yeni olanaklar yükseltmek.

  Yüksek performansli bir cihaz kararli ameliyat oldugundan dolayi her zamanki olmadan elektrik talebi ile tüm hanelerin saglayabilir ev kullanimi we should şeklini degiştirmek için.

     alternatif enerji kaynaklarinin kullanimi. fikrasi açikça gösteriyor ki iyi uygun (Güneş panelleri, rüzgar jeneratörleri) hem de uygulama için). özellikleri de DC çekiş yerine kullanilabilir Çünkü Önemli boyutu ve kilo kaybi ile sonuçlanan motor yönetim avantajlari geçerli saymiyorum. Hemen uygulanabilir gemide güç kaynagi ya da çevre koruma konusunda önemli bir rol oynar gemi, elektrik operasyonu.

  CSP dönüştürücü çikiş gerilimi + / -% 10 - ve sadece, yüke bagli olarak, bir aralik içinde çok geleneksel ag akişini dalgalanma boyutlu, kapasitif endüktif ve Ohmik tüketicilerin da herhangi bir degişiklik olmadan çaliştirmayiniz.

    

 • Standartlari.

  AB direktifleri: 89/336/EEC, 73/23/EEC.             > http://mmfk.nyf.hu/min/ipar/i12.htm >
  Bozuklugu radyasyon: MSZ EN 55022B.             > http://kekecmiller.hu/data/Szabvany/norms/msz-en-55022.pdf >
  Manyetik radyasyon: EMC 95/54EG.                   > http://www.autoemc.net/Papers/Government/EMC%20Guidance%20V4 >
  Güvenlik sistemleri: MSZ EN 60950/2001.         > http://www.mszt.hu/ikta/mv-2.html >
    

 • UYGULAMALAR.

  insanlar çeşit olsun nerede enerji kendini koruma için ihtiyaç ve iş. Cihazlarin hangi alani çok geniş ve çeşitlidir: terkedilmiş, uzay araştirmalari arasinda degişen alanlarda diş dünyadan izole. Daha fazla bilgi aşagida uygulama veya kullanim sunuldu bir elektrikli cihaz alanlari.


                    

  • cografi bölgelerde hiç bir yerde ya da izin var ve elektrik şebekelerinin imkani yoktur koruma gibi yapi, Alanlari, ormanlar, vb. Var yerleşik saglamak pil şarj ünitesi Şarj tesisler-it süresiz enerji istenilen miktarda saglamak.
  •                    

  • Kayip uzak adalarda, içinde medeniyet gibi alanlarda terk etti.: Çiftlikleri, elektrik, tatil evleri, çiftlikler, tatil evleri ve aile sürme konfor alaninin temini saglamak artiş düzeyi ya da bir turizm merkezi bizim cihazlar ideal çekiciligini artirmak.
  •                    

  • Grup ya da taşinabilir güç kaynagi bireysel sefer neredeyse vazgeçilmez. Haritacilik, dagcilik, magaracilik sarkkutatás, vb. Bu, aldigimiz yerlerde, her zaman bir cihazdir , Haberleşme cihazlari, bilgisayarlar. Önemli bir enerji kaynagi gibi olan Ama en son, hemen her yerde vazgeçilmez olmuştur ve işik kaynaklari.
  •                    

  • Hayatta kalma kitleri güç kaynagi temel düzeyde saglamalidir. uçaklar, basinçli veya zarar bizim donanimlari, gemi veya damlayan suya karşi bariyer daha mükemmel bir çalişma ve yönetim kurulu ve aksesuar gerekli diger araç hiçbir koşul ise bizim cihazlar da batarya temin edebilir cihazlarin güç.
  •                    

  • Askeri uygulamalar, bizim ekipman yüksek başlangiç ??akimi çok kullanilan Bu jeneratör sistemleri için degiştirilecek zordur hangi saglamak için. Hafiflik ve diş etkilere duyarsizlik o mükemmel eserleri ve piyade taşinabilir bir pil kadar sürer. Hemen hemen tüm frekans ve güç kiépíthetġek ekipman veya seferber formu.
  •                    

  • ve kullanilan ekipman de Itfaiye, ambulans, sivil savunma , Enerji varliklarin ihtiyaçlarina hizmet mükemmel uygulanabilir cihaz. Veya herhangi bir form veya seferber şeklinde yüklü. kolay uygulama alani ve beintegrálhatóak tamamen degiştirir fosil enerji, jeneratör sistemleri, hatta talep Ayrica hizmet için daha fazla istek onlarla birlikte çalişabilir.
  •                    

  • Afet önleme ve güvenlik oldugunu, çünkü esastir çok daha az duyarli gibi geleneksel invertörler, jeneratör sistemi esasina işletim gibi diş etkiler, mükemmel uzakliklar, daha sessiz ve daha güvenilir bir çalişma. Afet vurdugu bölgelerde kurtarma, yikim, inşaat, vb. munkálatainál ayrica tüm enerji ihtiyaçlarina hizmet edebilir güvenli çalişmasini veya 1 veya 3 fazli olabilir.
  •                    

  • Gelişmekte olan ülkelerde, hastane, hemşire-evleri annelik, acil güç kaynagi yerler ve ayni yerlerde paha biçilmez olarak kullanmak için KGK (UPS Sistemi) bir birim olarak Bu deger, yerler, UPS beri - hayir k kullanmaniz gerekir Elektrik yok varsa cerrahi, durdurma, ve o iktidara gelene kadar bekleyin. hizli bir ilk yardim merkezleri ve mobil ilk yardim ile CSP sistemi, merkezleri bir ag inşa edilmiş yerlere monte edilebilir.
  •                      

  • Bir mobil cihaz elektrik kullanma alanlarda avantajlari vardir Burada genel olarak toplum ve bilmiyor ya elektrik ya da kullanilamaz elektrikli ekipmanlar. Piller kolay ve hizli Upload kullanicilara garanti her zaman emin olmak için güç. Cihazlarin hizli teslimat saglamak için ekipman seferber ettik feltöltġállomásokra enerji inşa etti. Bazi ekipmanlar felvannak hazirlanmiş olabilir Resepsiyonda güneş panelleri ve rüzgar enerjisi, pillerin hizli şarj yerel çözüldü.
  •                      

  • Güvenli islak ile elektrikli ev aletleri çalişma, nemli, islak koşullar. Mükemmel ve elektrik çarpmasi riski olmadan faaliyet emin elektrikli cihazlar, özellikle zor çevre koşullari, hatta pl:. şelale, tropikal, orman, yagmur yakin yüksek nem, su, sel, vb siçramasi.
  •                      

  • iktidara elektrik motorlari hizmetinde Sanayi faaliyetlerinin, Hangi 1 olabilir - veya 3-faz. Ama söz konusu olsa da aydinlatma teknolojisi, elektrik enerjisi ve diger işletim aktifler tedarik etmek. Petrol platformu, pompalari, taş ocaklari faaliyet nerede gaz patlama asansörlerin sürekli, güvenli çalişma nedeniyle bir risk vardir vb olmadan, oksijen tüketimini saglamak için aydinlatma Magaralari.
  •                      

  • Bina ve elektrik tüketiciler güç kullanilan diger yapilar. Binaya elektrik giriş ve onu başlamadan önce dagitim için beklemeniz gerekmez. Forkliftler, vinçler, beton mikserleri, konveyör bantlari vb. güvenli operasyon ve cihazin açilmasi gereklidir. Ekipman, levha ya da parçalar eserlerin zemin mobilize Ayrica mükemmel bir enerji kaynagi saglamak, 1 veya 3 fazli olabilir.
  •                      

  • Inverter ya da güç ve kabartma kullanilan (Inverter ve / veya kesintisiz güç kaynagi, UPS) - Kent yenilenebilir enerji sistemlerini kullanarak. Tesisler-geleneksel Invertörler çok daha uzun süre ayni enerjiyi saglayabilir kadar pil kapasitesi gibi sistem sürekli yeniler olarak bataryalar ve böylece devir sayisini artirmak ve böylece daha sonra bunlari degiştirmeniz gerekiyor.
  •                      

  • Kentsel ve şehirlerarasi taşimacilik güç kaynagi, örnegin:. amfibi otobüs, tramvay otobüs, tramvay, Trenler (tel korunacaktir taşima seçenekleri), vb. Özel ekipman işleyen Çünkü elektrikli araçlarin en az% 20-30 oraninda bir seyahat süresi ertelendi.
  •                      

  • Elektrik gerçek uygulama trafik binek, Bu ayni tek bir şarj etmek çok daha büyük bir mesafe izin pil kapasitesi, ilke olarak ortaya çikan geleneksel araçlar olarak işletilmektedir. Karavanlar Operasyon olarak elektrik tüketicilere uygulanan:. kamp aletleri altinda enerji hizmet veren gemide büyük araçlar, elektrikli makineler uzun çalişmasina temizlik ama hala yani sira, diger küçük araçlar söz olabilir.: (Otomobil, golf, dondurma kamyonlari, mobil satiş) enerji ihtiyaçlarini karşilamak için.
  •                      

  • Tekne, yat, yelkenli, diştan takma motorlari (başlatici Dümen ve motor çalişiyor). Bu yapilarin oldugu dogru akim motorlari kablolama sayesinde yüksek enerji talebi ve yürütülen bu nedenle sadece aralikli isinmasini bitki çalişacaktir. Ancak, CSP sistemleri, sürekli çalişma için çözülebilir daha az kayip.
  •                      

  • Spor faaliyetleri, örnegin:. Tüplü daliş o kadar enerji kullanimi için önemli oldugu biz su altinda, ve bu agirlik / performans orani açisindan önemlidir enerji izolasyonu. yine yukarida, havacilik, navigasyon hiç söz verebilir Sicak hava balonu, güvenli enerji arzi on-board enstrümantasyon, nerede türbin jeneratör ve tahrik durur vb.
  •                      

  • kullanmak için gece ve gündüz modunda enerji tasarrufu. Ada modu, fabrikalar ailelik evlerin işletilmektedir. dişinda ve diger tesisler, tabela, aydinlatma ve yüzeyler , yatirim gücü, çok daha hizli geri sana ihtiyacim yok, çünkü Elektrik şebekeleri enerji ihtiyaçlarina hizmet etmektir. yatirim aksine, ücretsiz uzun bakim telafi edilebilir nerede bu yerlerde size teleservisleri için enerji bulacaksiniz.
  •                      

  • Seferber eglence merkezleri, roadshowlar aydinlatma ve enerji temini için ses olaylari. Bunlara ek olarak, uygulama noktalari birçok yerde makul çünkü içinde patlayici gücü güç kaynagi belirler.
  •                      

  • Araci araba, kamera film çekmek, aydinlatma, haberleşme ve diger ekipman hizmet vermektedir. Ayni şekilde jeneratör sistemleri, ana rolü saglamak için Burada bizim ekipman araçlarin küçük boyutu kullanan bir araci, ya da daha fazla eleman olabilir ve taşiyabilen arka plan gürültü rotasyon pil leredukálódnak işletmek kaynaklanmaktadir.
  •                      

  • Ve son fakat en az degil, bu söz için önemlidir boşluk, nerede bizim ekipman çok kullanişli olabilir. Ay araçlari, Ay Modülü, uydular, güç kaynagi ve tahrik kontrolü, , Piller çok daha fazla yolculuk yapmak mümkün ekipmani ve kullanma uzun yaşam döngüleri, sürekli yenilenme nedeniyle. gerçekten var olsun agirlik / güç orani ve güvenilirlik. Ekipmani daha az tr duyarlidir- Cihaz içermediginden, diş radyasyon ve manyetik alanlar yanit işlemcisi tabanli sistemler ve kontroller.


    

 • Yukaridaki tüm alanlari elektriksel aktivite için yürütülen güç tüketici aygitlari için. Uzay, atanmiştir yaşam enerjisi uzatilabilir çünkü en az% 30, bu nedenle ilgili toplam alani daha avantajli bir konuma olabilir CSP sistemleri kullanmak.
                            Daha fazla resim görmek için resmin üzerine tiklayiniz.


  belépés - háromfázisú motor hajtás    

 • SÜRÜCÜ MOTOR 3 faz.

  3 faz dönüştürücü 24Voltos CSP-pil-sanayi büyük verimle işletilen gerilim 3 fazli motorlar ve pompalar. geleneksel invertörler, Invertörler yilinda (Ki öyle ayi kolay degil karşi yüksek, uçan veya şok akimlari, bizim cihaz, performans yetenegi uygun elektrik motoru çaliştirmak için. normal invertörler onlar, birkaç mili-sekundumig döküm performanslarini çift CSP Converter performansini 5-6 kat kapasitesine sahip iken Birkaç saniye kadar çikiş saglar. Iyi hizmet Dişinda bakim çalişmalari çalişabilir onarim, montaj, kurtarma gruplari, enerji toplanti.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - indítási terhelés    

 • START YÜK.

  Geleneksel invertörler yilinda, dönüştürücüler al- (Ki öyle ayi kolay degil karşi yüksek, uçan veya şok akimlar ve aglari, oluşturulan geçici) ve tüketiciler, bizim cihazin performans yetenegine sahip uygun elektrik motoru çaliştirmak için. invertörler standart iken çift, dökme milisekundumig performanslarini çift CSP Converter performansini 5-6 kat kapasitesine sahip iken Birkaç saniye kadar çikiş saglar. ekipmani Hakkinda endüstriyel makine, oldukça etkili oldugu iyi hizmet çaliştirilabilir Dişinda bakim çalişmalari çalişabilir onarim, montaj, kurtarma gruplari, enerji toplanti. O şekilde işletilmektedir.: daire testere, açi ögütücüler, zincir testere, kesici ve makaslari, bazi kaynak ekipmanlari, vb.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - Vezetékméret    

 • Kablo boyut küçültme.

  CSP-dönüştürücü operasyon elvükbġl takip çok daha küçük bir kesit hatlari çok daha yüksek bir güç taşiyabilir Bir sinüs kontrole göre, alişkin. Bu kontroller için teşekkür ederiz tabii biz (sicil numarasi: P0800658, 11.10.2008) patentler koruyorsunuz transformatörlerde kullanilan demir malzeme miktarini - onlar herhangi bir hasara neden olmadan - bir düşürülecek Bir de, tabii, kendi halinde kadar 1/5-ére dönüştürücü güç çikişi mellet.CSP
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - akadály    

 • ADIM KORUMA DAHA MEKANIK INHIBISYON.

  daha CSP-dönüştürücü eger gözlemleyebilirsiniz başlangiç, ya da mekanik sirasinda inhibisyonu tüketiciler yakmak degil, meydana aşagi degil, tabii ki, daha küçük bir aralik iflas eder. inhibisyonunun birakma tüketici olarak ayni şekilde çalişmaya devam eder önce. sistem sirasinda inhibisyonu kisitlar tüketici performans, onu korumak zarar. birlikte ders, daha fazla tüketici ile Of durumda, durur sirasinda ekipman inhibisyonu ya da yavaşlatir ama diger tüketicilere hiçbir şey olmamiş gibi çalişmaya devam edecek.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - Visszatöltġ impulzusok    

 • AKÜ KORUMA, ISLAHI.

  CSP dönüştürücü onlara bagli saglayacaktir her olarak pillerin yenilenmesi, Her darbe bir rejeneratif çevrim önlemek için, onlari besleyen geri dönüşü olmayan bir fiziksel ve kimyasal işlemler lejátszódását, böylece pil uzun ömür ve daha fazla kapasite olacak geleneksel onlara karşi kullanmak.
     Daha fazla fotograf  > >
  belépés - gyorstöltġ impulzusok    

 • FAST-BATARYALAR ŞARJ.

  CSP-dönüştürücü, diş baglayici her biri, geri piller için hizli şarj saglar rejeneratif enerji bakliyat her döngüsü pil yapiminda, hemen dahil edilmiş piller ile beslenir uzun ömür ve daha fazla kapasite olacak onlarin kullanimina karşi geleneksel şarj edin. CSP sistemi standart dişi DC gerilim, pil şarj etmek ama özel bir şarj cihazi AC darbe uygulanmaktadir ile. Bu yöntem piller, hizli şarj şarj tarafindan saglandi ile ve mümkün olan en yüksek kapasitesine ulaşmak.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - kimenet
    
 • TÜKETICILER aşiri yük.

  Dönüştürücü tüketici-CSP çalişir daha fazla yük dayanabilir Ayrica, şebeke hizmeti, sanki onlari nénk , Kapasitif endüktif veya direnç yükü olsun benzer. Bizim ölçümlere göre, 220V ampul 350-400V kadar tahammül edebilmek dürtüsel da oldu zarar vermeden.
     Daha fazla fotograf  > >
  belépéps - napelem

  belépés - szélkerék    

 • ALTERNATIF ENERJI KAYNAKLARI.

  CSP-dönüştürücü yüksek olarak bir arada işleyen alternatif kaynaklara sahip Örnegin, olabilecek herhangi bir alternatif enerji kaynagi.: rüzgar enerjisi, güneş enerjisi, bazi ekipman çikti AC / DC güç oluşturma, oluşturulan bu kadar gerginlik tüketicinin kendi seviyelerini, burada yapilmalidir harika bizim ekipman uygulamasinda bir rol oynayabilir. geniş yayginlaştirilmasi için ekipman 1kW maliyeti ve iyi bir verim garanti edecek, hem de ekipman daha iyi şimdiye kadar kullandi.
     Daha fazla fotograf  > >

     Daha fazla fotograf  > >


  belépés - méretek


    

 • CSP-dönüştürücü BOYUT VE AGIRLIK.

  Yüksek olarak / güç orani CSP-dönüştürücü agirlik dolaşimdaki güç benzer dönüştürücüler ve eviricilerin çok daha büyük boyutlari ve agirligi bizim cihaza göre.
  Yukarida belirtilen avantajli özellikleri Yani sira, ideal cihazlar şimdi var agirlik ve ekipman boyutu mevcut 1/3-t zar zor ve ulaşilmasi hatta onlarin bilgi bazi, bazilari geçti.
      Daha fazla fotograf  > >  belépés - hálozat


    

 • UPS sistemi, ag uyumlulugu.

  Yüksek uyumluluk ile CSP-AC dönüştürücü. karmaşik ag izleme sistemleri, ihtiyaç duymadigi gibi yok geleneksel çeviriciler. Piyasada sadece invertrereknek oldugunu ag birkaç ve yüzde paralel çalişabilir sadece karmaşik elektronik çözebiliyorsa. Buna karşilik, CSP dönüştürücü - ag baglantisi gibi, Şu anda, şebeke frekansi devraldi ve bu, onlarin kontrol sikligi olacak 50 veya 60Hz olsun tabii ki çok daha yüksek limitleri, kilabilir. ag ayni dönemde sona ererse ag hizmeti enerji ile devam Ve en önemlisi, hiç transfer süresi dogru.
     Daha fazla fotograf  > >
  belépés - mobil


    

 • CSP-dönüştürücü Hareketlilik.

  CSP-dönüştürücü yüksek hareketlilik. Ayrica biz (sicil numarasi: P0402442, 26/11/2004) patent tarafindan koruyorsunuz fosil enerji, karmaşik gerek yoktur ve böylece çevreyi kirletmeden patlayici jeneratör sistemleri güç kaynagi saglamak. Sistemimiz kullanma yetenegine sahiptir dahili AC prizine pil , Müşteri megtáplálásáról da yer ne olursa olsun saglamak için hangi tüketicilerin olabilir pl:. endüktif, rezistif ve kapasitif. Bu müşterilerin güvenli bir faaliyet iken ekipman ile ilgili olarak, olurdu şebekesine bagli, ancak henüz belirtilmelidirler Güvenlik, bu nedenle toprak sistemi, bagimsiz oldugundan, suda mümkün düşüşün tüketicilerin tehlikeli degil, bu toprak sisteminden bagimsiz oldugu için.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - hibrid


    

 • CSP-ŞEKILLENDIRME hibrit dönüştürücü.

  çatlak içine CSP-melez dönüşüm.
  Karmaşik elektronik sistemler gerek öyle ki var bizim ekipman çikti paralel olarak herhangi bir kaynak çikişi baglayin. Sistem ag veya herhangi bir fosil enerji ile çalişan jeneratör kapasitesine sahip sistem tarafindan üretilen AC çikiş gerilimi, paralel çalişabilir ve en kisa sürede başka bir çikiş aygitina çikişina baglamak gibi, jeneratör, melez bir sistem yaratacak : Ayrica (P0800780, 2008/12/30 sicil numarasi) patent tarafindan koruyorsunuz Pil bagli paralel bir sistem taburcu oldugundan tamamlanacaktir. CSP dönüştürücü varsa, toplayici için açin Şu anda, kendi frekans devraldi ve denetleyici 50 veya 60Hz olsun, kendi frekans olacaktir. Ayni dönemde ardindan jeneratör çikiş geriliminin kaldirilmasi, güç çikişi baglanti özelligi devam edecek Ve geçiş yapmadan bütün bu sefer dogru.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • ÇEVRE KORUMA.

  çevrenin korunmasi büyük önem CSP bir lamba çakmak sistemi bulunmakta olup, başvuru tarihinden floresan lambalar, burn out degil de floresan lambalar geçirdi çalişmaya devam eder. Piller, saymiyorum Oysa yenilenme nedeniyle çok daha az pil atilmalidir Belirli bir döngü içinde. Ekipman dişari- alternatif enerji alt kullanilan piller- çok daha uzun bir ömür boyu kullanma , Teknoloji uygulanmiş olacak. Böylece, CSP sistemin pil ömrünü kullanilan 2-3 kez normal uygulamalara göre ulaşabilirsiniz. Bu nedenle, çevre dostu çözümler maliyet yakinda bile ucuzladi bir şekilde kurtarilabilir. O çevre daha az ve bu nedenle açiktir tehdit ve güç santralleri olmak kirletici Inşa etmek ekipman günlük yayiliyor ise hayat.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - környezetvédelem


    

 • Enzimatik ÇEVRE KORUMA.

  bizim arkadaşlari sayesinde yurtdişinda buluş, çevre, büyük önem taşimaktadir bu yeni enzim preparatlari vardir büyük verim ile kullanilir. Yag ve fenol dekontaminasyon ve türevleri imha, diger tehlikeli atiklarin, söz degil. dogal sulardaki ekolojik denge Restorasyonu, atik su, kanalizasyon aritma. önceki karşiliginda bu çevre dostu çözümler o arazi yeniden kultiválás pahali için geçerli degildir çünkü. Eger bu enzimler oldugu ortadadir az yayilmiş çevre kirleticiler ve çözüm tehdit hayatta kullanilan.
     Daha fazla fotograf  > >
  belépés - élet-, és munkavédelem


    

 • YAŞAM - IŞ GÜVENLIGI VE.

  iş güvenligi, bizim ekipman açisindan güvenle kullanilan, islak islak çevre, tarihi çikiş aygitlari imtiyazli faz (
  gibi var ) transformatörler izole. Bu yüzden arazi için
  geliştirilen bagimsiz bir ag faz potansiyel dokunarak kara, devre karşi kapali olamaz böylece elektrik kisa canli organizmadan geçiyormuş. Ayri bir kordon damarlari (Elbette, elektrik çarpmasi tehlikesi dokunmak Ayni zamanda itibariyle teller dokunulmasi ) Her zamanki gibi, hayati tehdit eden şok ile ilişkili röleleri nedenle gereksiz şok iyi kullanma.

     Nemli ortam, büyük gerilim motorlari, şans su elektrik tüketen neden degildi Böylece zorunlu degil öldürücü darbe, nagyfogyasztású, dc düşük Böyle bir çalişma ortaminda kullanmak için bileşenler hayir, aslinda söz degil ki bu mallar, cihazlar da 2-3 kata kadar ulaşan, çok yüksektir.
     Daha fazla fotograf  > >  belépés - biztosítékok


    

 • EMC bagişiklik.

  ekipman güçlü Uyumluluk ile uyumludur otomobil endüstrisi tarafindan, duyarli işlemcili sistemler nedeniyle kullanilmaktadir. resimde CSP çiktisi dönüştüren bir ölçüm grafigi gösteriyor geçici olarak birçok türü inverter görülür. 1 GHz ölçümü Kara Almanya, EMC-Tech laboratuvarda yapilmiştir. Herhangi bir diş manyetik metal kasa Of koruma saglar. .
     Daha fazla fotograf  > >
  belépés - biztosítékok


    

 • ELEKTRIK KORUMA.

  Kisa devreye karşi iç donatim korunur. diş koruma sigorta talep yapilir normal ve otomatik devre kesiciler emin olmak için hemen aşiri yük veya kisa devre, sistem kapanir. olasi kisa devre, isinmaya ve sonra otomatik olarak sona Makinenin yeniden başlatilmasi.
     Daha fazla fotograf  > >

 • Iletişim  >  
   
   
  már magyarul van :)   not yet   noch nicht