Fejlesztés alatt álló berendezéseink
Elektromos fejlesztéseink
Mechanikus fejlesztéseink
Hibrid fejlesztéseink
Egyéb fejlesztéseink
 
 
 
                                                                   
belépés

   CSP-MOBILE ENERGY Bag

 • CSP-energetické mobilní pouzdro je velmi důležité, aby katastrofou-zasažené oblasti dodávek energie. Systém bude také mají několik výhod, hlavní přínosným rysem této mobility sám, protože toto místo momenty instalovat a může být instalován v různých okolností. Důvodem operace je už použit v generátoru systémech upraveny s cílem zvýšení výkonnosti, je třeba pouze výstupy být připojen a zařízení vyzvedne synchronizační signál generátoru a výstupní zařízení a baterií do nabíječky začne nahrávání funkce. Jiné výhodné vlastnosti Operační systém je také viděn jako zařízení pro regeneraci použitých baterií v každém cyklu, čímž se Použité baterie mají delší životnost. Provozní doba až několikanásobně počet cyklů stejně.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     PLASMA ZÁŘIVKY ne. sběratel.

 • CSP-sun plazmatu pomocí nových zářivek a strávil, ale ne plyn-lampy mohou pracovat 30-50% více energie úspory. Systém bude také mají několik výhod. Výhodné funkce hlavního trubice je již vynaložené na stavební práce pracuje na frekvencích vyšších než zářivkové trubice by neměla bolet oči, protože tam není žádný blikání, operační systém je také viděn jako studená katoda procesy. Snadnější nasazení méně návykových látek, doba provozu až 100 tisíc hodin provozu stejně.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     Outback CSP-STAVEBNÍ SYSTÉM POUŽITÍ Converter.

 • CSP vyvinul konvertor systém outback také mají několik výhod. Hlavním přínosem funkce operačního systému, je také považován za zajištění přenosu času bez napájení pro spotřebitele pro zastavení sítě, a to díky speciální spínací technikou pro 20 - 25 -% v závislosti na spotřebitele, šetří energii. Dalším pozitivním rysem je, že se baterie neustále regeneruje potažené každém cyklu, a spotřebitelům Každý uživatel, je generován přechody.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     3 fáze MOTORY LIFT baterie 24V-S-ROM CSP 3-fázovým měničem.

 • 3-fázovým měničem CSP pohon výtahové motory také mají několik výhod. Hlavním přínosem Funkce je také evidentní v pohonném systému, pohon zvláštní poděkování 30-40% úspor energie, funguje, i když tam je žádná síla. Dalším pozitivním rysem je, že pohyb výtahu do nabíječky generuje energii.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     CSP PŘEVODNÍK-Driven Electric Car.

 • CSP-poháněl elektrický vůz měnič má také několik výhod. Hlavním přínosem rysem pohonného systému jsou zřejmé. Dalším pozitivním rysem je, že pohyb vozu také generuje nabíjení energie. Delší-běh výkon měniče CSP kvůli regeneraci baterií na cestách.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >  belépés

     A VYBAVENÍ CO paliva.

 • Projekt se skládá z CO a spotřebě paliva, že fosilní energie, výbušné motory emisí je snížen téměř na nulu, zařízení pomocí lze snížit spotřebu klesá, ale výkon motoru není snížena, ale větší.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >


  belépés

     PLAZMA-SOLAR LIGHT.

 • plazmové lampy solární projekt je to, že baterie bude uchovávat sluneční energii získané a během noci zajistit energii pro CSP-založené zářivky.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >
  belépés

     CSP hybridní systém, hybridní agrese.

 • CSP hybridní systém by mohl zvýšit výkon generátorů, bude násobek rozběhového proudu, mnohem méně paliva používané v jejich činnosti, a násobit naše životy. Mnohem vyšší rozběhový moment. hybridní generátor znamená, že CSP-převodník a výstupní fosilních paliv, agregátní výstup, je připojen paralelně.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     STUDENÁ VODA fúzního reaktoru.

 • použití CSP převodníku výroby studené fúze, topení a elektrické energie vyrobené s nízkou spotřebou energie investice. studená fúze je k dispozici minimum-energie uvolněná vodíku ve vodě, a potom spáleny, uložená voda je teplá a výbušný-řízené generátory, pohon motorů, které Střídavého proudu, které vyrábíme.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

     PRE SKLO NASTAVENÍ plazmy.

 • Konvertor CSP aplikace ve vzduchu, vodě sklářských písků v tvrzení o malou investici energie. CSP oblouk konvertor, je mokrý písek byly, a vysoké teploty kapek skla-jsou tvořeny.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >


  belépés

    Ke skladování FLOW NOC A DEN k použití.

 • noc plná elektřiny v bateriích pro CSP přes převodník plný servis elektrických, jíst operaci, tak pomocí našeho výkonu 0.1 euro 0,2 euro místo elektrické energie, tedy elektrické náklady se blíží polovinu.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >

  belépés

    CSP PŘEVODNÍK-poháněné elektrickým BOAT.

 • Převodník může pracovat ve člunech CSP klimatického systému jakéhokoli elektrického spotřebiče je 1 nebo 3 fáze. Převodník jednotek CSP na 3-fázové 400V a 4kW-1400-palcový ot / min a 26 Nm-s točivý moment motoru, Hull a pohon 1500 kg byl použit. Tato jednotka o více než 5 km / h bylo dosaženo.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >  belépés

    TRIALSUN HYBRID Solární střecha PROJEKT MODUL.

 • Hybridní systém je TRIALSUN znamená, že zařízení je integrováno do solárních článků, CSP-konvertor, a baterie. To je, jak hybridní solární střešní krytiny-TRIALSUN modulu, který výstupy 230 z Vs terminálu napětí.
  >>> Podrobné informace o projektu. >>> >
 • Kontakt  >  
   
   
  már magyarul van :)   not yet   noch nicht