Gyártásra alkalmas protípusaink
Elektromos termékek
Mechanikus termékek
Hibrid termékek
Egyéb termékek
 
 
                                         farm2000

  FARM 2000.

Jednotka neobsahuje žádné vnitřní baterie, externí akumulátor instalován také. Hák-a-24V napětí. Zařízení se skládá z: 1 nebo 2 x 230 s konektory, v závislosti na objednání, automatické cenných papírů nebo 2000W-s elektronikou startovací výkon 8000W, V výstupního napětí a měřících přístrojů.


Více informací >
stabil5000

  Vnitřní stabilní 5000.

Jednotka neobsahuje žádné vnitřní baterie, použít externí vloženým akumulátorem. Hák-a-24V napětí. Zařízení se skládá z: 1 nebo 2 x 230 s konektory, v závislosti na objednání, automatické cenných papírů nebo 5000W-s elektronikou 15000W jeho startovací výkon, V výstupního napětí a měřících přístrojů.


Více informací >
hibridlampaspiral

  SPIRAL HYBRID pouliční lampa.

Jednotka neobsahuje žádné vnitřní baterie, externí akumulátor instalován také. 24V nebo 230V-s-s-svorka napětí funguje také podle potřeby. IPV 54-y světla skříně. Tělo obsahuje: 1 a 2 x 23W zářivkou, a, podle objednávky, a pohon elektroniky, a Umístěn v high-lesk ledsort 4 řádky.


Více informací >

>>> Detailní informace 1 Projektu. >>> >

>>> Detailní informace 2 Projektu. >>> >

hibridlampa

  SPIRAL HYBRID pouliční lampa.

Jednotka neobsahuje žádné vnitřní baterie, použít externí vloženým akumulátorem. 24V nebo 230V-s-s-napětí klip pracuje podle potřeby. IPV 54-y světla skříně. Tělo obsahuje: 1 x 36W zářivkou, a, podle objednávky, a pohon elektroniky, a Umístěn v high-lesk ledsort 4 řádky.


Více informací >

>>> Detailní informace 1 Projektu. >>> >

>>> Detailní informace 2 Projektu. >>> >


tenyernyi

  Handy 1000.

Zařízení neobsahuje baterie, použít externí vloženým akumulátorem. 1000W max. výkon zařízení může pracovat, například.: Lampa, vrtačka, přímočará pila, bruska noviny, TV, rádio, flex, atd..


Více informací >


TRIAL-SUN hibrid cserép

  TRIALSUN-hybridní solární střešní modul.

Hybridní solární střešní krytiny-TRIALSUN modul neodpovídá solární dlaždice vyrobené kdekoliv na světě. Hybridní solární střešní krytiny-TRIALSUN výstupu modulu napájecího napětí AC generované, ale naopak je ještě DC výstup solárních střešních tašek jsou k dispozici.

TRIALSUN hybridní solární-zastřešení tradičních modulární solárních článků náhrady je vyráběna, název znamená, že Všechny dohromady to je integrován. střeše to je integrovaný solární panel na zadní straně měniče a baterie, která může tvořit ucelený systém. Hybridní solární střešní krytiny-TRIALSUN modul systému dodávky energie je velmi jednoduché stavět.

Více informací >

>>> Podrobné informace o projektu. >>> >
fénycsöves lámpa

  Mobilizace SOLAR svítidel.

solárně-spirála lampy high-výkon Pouliční osvětlení může být používán místo toho, mobilních grafických verzi lze snadno instalovat. Svítidla použité zápalné CSP Systém byl 2 x 65 spirály zářivka pracuje a dělá již strávil další používání zářivek, lampa provozní doba násobit, životnost lampy až na 100-150 tisíc hodin provozu stejně.

Více informací >

>>> Detailní informace 2 Projektu. >>> >

>>> Detailní informace 1 Projektu. >>> >
fénycsöves lámpa

  Spirála lampa.

Spirály vysoce-elektrické lampy pouliční osvětlení být používán místo toho. svítidel používaných v systému zapalování CSP strávil více vhodné pro zářivkové Použití zářivky závod bude násobit naší doby, životnost lampy až 100 do 150 tisíc hodina provozu stejně.

Více informací >


>>> Detailní informace 1 Projektu. >>> >

>>> Detailní informace 2 Projektu. >>> >
Diplomat 1200

  DIPLOMAT 1200.

Mobilní napájecí zdroj, který je vhodný pro menší spotřebitele napájení, například:. tv, video, telekomunikačních zařízení, domácnosti nářadí, vrtačky, flex, atd teď! konstantní zátěž až 1200W (indukční), 600W (odporová), boot-výkon 3500W.

Více informací >
Mobil 2000

  MOBILNÍ 2000.

Vhodné pro vyšší výkon, maximální 2000W-os indukční provoz zařízení, a menší farmy, domy k moci stejně. Dva hlavní mobilní zdroj napájení se skládá z vnitřní osvětlení, a rychlá nabíječka jednotky jsou také k dispozici.

Více informací >Stabil 1500

  STABILNÍ 1500.

Zařízení neobsahuje baterie, použít externí vloženým akumulátorem. 1500W max. výkon zařízení může pracovat, například. Viděl, pračka, myčka nádobí, ohřívače vody toku, mixer, atd.


Více informací >Record 4000

  4000 ZÁZNAM.

Třífázový motory a vybavení, nepřetržitému pohonu lodí a jiných vozidel.
Počáteční zařízení výkon 16 kW, který Schopni splnit do 30 sekund. Přístroj průběžně užitečná hmotnost až 4 KW.

Více informací >

>>> Podrobné informace o projektu LIFT. >>> >

>>> INFORMACE O PROJEKTU Electric Car. >>> >

>>> INFORMACE O PROJEKTU O ELEKTRICKÉ-loď. >>> >
Record 2000

  RECORD 2000.

2kW-palcová zařízení je stacionární, stejným způsobem různých elektrických spotřebičů pohánět mobilní než ostatní.
Vnitřní zkrat ochranu a je vybavena Generátor je schopen paralelních systémů pracovat.

Více informací >Maxima 2500

  MAXIMA 2500.

Tento mobilní zdroj energie schopné vyššího výkonu provoz zařízení, jako například:. míchačka na beton, sekačky, úhlová bruska, okružní pila, a menší farmy, domy k moci.
Kompletní jednotka je standardně 2 x 25Ah-s baterie a elektronika, aby mohli 2500W obsahuje veškeré kapacity na vyžádání Baterie jsou také k dispozici. Výkon moduly mohou být zvýšeny, a to i během provozu stejně.

B Více informací >
Maxima 600

  MAXIMA 600.

Zařízení je vhodné pro méně výkonné provozování technických zařízení, jako jsou pl. vrtačky, úhlové brusky, TV, počítač a další elektronika a domácí spotřebiče.
Kompletní jednotka a 2 x baterie 7Ah 600W obsahuje elektronické, na požádání všechny kapacity baterie také k dispozici.

Více informací >


Max 1000

  MAX 1000.

1000W rozšiřujících modulů. Pouze elektronika zahrnuje přenosný nebo instalován CSP konvertory mohou být připojeny na zlepšování výkonnosti. Tímto způsobem, po výkonu stávajících zařízení zvýšit, a to i během provozu.

Více informací >Max 2500

  MAX 2500.

2500W-palcový rozšiřující modul. Pouze elektronika zahrnuje přenosný nebo instalován CSP konvertory mohou být připojeny na zlepšování výkonnosti. Tímto způsobem, po výkonu stávajících zařízení zvýšit, a to i během provozu.

Více informací >Comfort 1000

  COMFORT 1000.

Zařízení neobsahuje baterie, použít externí vloženým akumulátorem. 1kW energetických zařízení může pracovat pl:. vrtačky, úhlové brusky, TV, lednice, atd.. Vhodné pro elektrické přívěsné motory k pohonu stejně.

Více informací >Comfort 600

  COMFORT 600.

Výrobek neobsahuje baterie, ale přímo na autobaterie, zapalovače cigaret nebo může být připojena k interiéru. Převodník umožňuje až 600W zařízení, která vyžadují napájení oblasti provozu, jako například:. úhlová bruska, vrtačky, osvětlení, atd..

Více informací >Plasma - Sun

  PLASMA-SUN.

Přístroj je vhodný pro zářivky již strávili (Stále obsahující plyn) k provozu zářivky. fluorescenční světlo, hladký, blikání-volný, a delší-trvat lesk, toto Kromě efektivnější využití energie, tím, že se vyplatí fluorescenční zářivky topné prvky používané topení. současný provoz více trubek zařízení být také použity, takže cena se rychle zotavil.

Více informací >

>>> Detailní informace 1 Projektu. >>> >

>>> Detailní informace 2 Projektu. >>> >
Trial - Sun

  TRIAL-SUN mobil.

Umístěna do pouzdra, sluneční měniče vhodné pro výlety na méně než cestovní potřeby baterie doplňování (např.: mobilní telefon, notebook, kazety, CD / DVD přehrávač, holicí strojek, kamera, fotoaparát, atd.) a elektrické pohon zařízení (např. komár, kompaktní zářivky).

Více informací >


Night - Sun 100

  NIGHT-SUN 100.

Zařízení neobsahuje baterie, použít externí vloženým akumulátorem. Energeticky-úsporných žárovek byla speciálně rozvíjet. 24V DC napětí alespoň Napájení 3ks teď! žárovka může být provozován. Zařízení je schopné venkovní předměty, reklamní osvětlení, kempování stany, karavany nebo interní osvětlení.

Více informací >

 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht