Gyártásra alkalmas protípusaink
Elektromos termékek
Mechanikus termékek
Hibrid termékek
Egyéb termékek
 
 
                                         farm2000

   FARM 2000.

Urządzenie nie zawiera baterii wewnętrznych, zewnętrzny akumulator zainstalowane. 24V-S kapocsfeszültségről pracy. Urządzenie składa się z: 1 lub 2 x 230 s złącza, w zależności od zamówienia, automatyczne papierów wartościowych lub 2000W-s elektronika począwszy 8000W mocy, w napięcia i przyrządów pomiarowych.


Więcej informacji >stabil5000

   SOUND kryty 5000.

Urządzenie nie zawiera baterii wewnętrznych, korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. 24V-S kapocsfeszültségről pracy. Urządzenie składa się z: 1 lub 2 x 230 s złącza, w zależności od zamówienia, automatyczne papierów wartościowych lub 5000W-s elektronika 15000W jego mocy wyjściowej, w napięcia i przyrządów pomiarowych.


Więcej informacji >hibridlampaspiral

   SPIRAL HYBRID lampy uliczne.

Urządzenie nie zawiera baterii wewnętrznych, zewnętrzny akumulator zainstalowane. 24V lub 230V kapocsfeszültségről-s również działa prawidłowo. IPV 54-s światła obudowy. Jednostka zawiera: 1 lub 2 x 23W świetlówka, oraz, z zastrzeżeniem postanowienia, i elektroniki dysku, a 4 wiersze umieszczone w wysokim połysku ledsort.


Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >

>>> Szczegółowe informacje 2 Project. >>> >
hibridlampa

   HYBRID ulicznej lampy.

Urządzenie nie zawiera baterii wewnętrznych, korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. 24V lub 230V-s kapocsfeszültségről pracy zgodnie z wymaganiami. IPV 54-s światła obudowy. Jednostka zawiera: 1 x 36W świetlówka, oraz, z zastrzeżeniem postanowienia, i elektroniki dysku, a 4 wiersze umieszczone w wysokim połysku ledsort.


Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >

>>> Szczegółowe informacje 2 Project. >>> >

tenyernyi

   Handy 1000.

Urządzenie nie zawiera baterii korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. Max moc 1000W sprzętu może działać, na przykład.: Lampa, wiertarki, wyrzynarki, szlifierki prasa, TV, radio, flex, etc.


Więcej informacji >


TRIAL-SUN hibrid cserép

   TRIALSUN-hybrydowy moduł słoneczny pokryć dachowych.

hybryda solar-dachu TRIALSUN moduł nie odpowiada słoneczne płytki wytwarzane na całym świecie. hybryda solar-dachu TRIALSUN modułu napięcia zasilania generowane, ale kontrast jest jeszcze Wyjście DC energii słonecznej dachówki są dostępne.

hybryda solar-dachu TRIALSUN tradycyjnych modułowe słonecznej jest wymiana komórek, nazwa oznacza, że Wszystko razem jest ona zintegrowana. dachu i jest zintegrowany panel słoneczny na odwrotnej stronie przetwornicy i baterii, które mogą tworzyć kompletny system. hybrydowy moduł słoneczny-dekarstwo TRIALSUN systemu dostaw energii jest bardzo prosty w konstrukcji.

Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >
fénycsöves lámpa

   Mobilizacja SOLAR oprawy.

Światło słoneczne o wysokiej mocy spirali Światła Street może być stosowany zamiast ruchomy obraz wersji można łatwo zainstalować. Oprawy używany zapalającymi CSP Czy system 2 x 65 lampy fluorescencyjne i sprawia, że ??działa spirala już wydane dodatkowe używanie lamp fluorescencyjnych, czas pracy lampy rozmnażajcie się, żywotność lampy do 100-150 tysięcy godzin pracy jest.

Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 2 Project. >>> >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >
fénycsöves lámpa

   Lampa Spiral.

Spirala wysokiej mocy lampy oświetlenie uliczne być stosowany zamiast. Oprawy stosowane w system zapłonu CSP spędził bardziej nadaje się do świetlówek korzystanie z lampy fluorescencyjne roślin pomnożyć naszych czasów, żywotność lampy do 100-150 tysięcy godzin pracy, jak również.

Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >

>>> Szczegółowe informacje 2 Project. >>> >
Diplomat 1200

   1200 DIPLOMAT.

Zasilania Mobile, który nadaje się do mniejszych konsumenta zasilania, na przykład:. tv, video, urządzeń telekomunikacyjnych, gospodarstwa domowego narzędzia, wiertarki, flex, etc Katowice stałym obciążeniu do 1200W (Indukcyjne), 600 (rezystancyjne), boot-wydajność 3500W.

Więcej informacji >Mobil 2000

   MOBILE 2000.

Nadaje się na wyższą wydajność, maksymalna 2000W-os indukcyjne pracy urządzenia, i mniejszych gospodarstw, domy do władzy , jak również. Dwa główne mobilnych zasilacza składa się z oświetlenia wewnętrznego i szybka ładowarka Urządzenia są również dostępne.

Więcej informacji >


Stabil 1500

   MOBILE 1500.

Urządzenie nie zawiera baterii korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. 1500W max urządzeń energetycznych może działać, na przykład Helvetica,.: Saw, pralka, zmywarka, przepływu ciepłej wody, mikser, etc.

Więcej informacji >Record 4000

   RECORD 4000.

Trójfazowe silniki i wyposażenie, ciągłego napędu statków i innych pojazdów. Początkowa moc 16 kW urządzenie, które Może spotkamy się na 30 sekund. Urządzenie w sposób ciągły ładowności do 4 kW.

Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje na temat LIFT projektu. >>> >

>>> SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT elektryczny samochód. >>> >

>>> SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT Electric Boat. >>> >
Record 2000

   RECORD 2000.

2kW-calowe urządzenie jest w ruchu, w ten sam sposób różnych odbiorników energii zasilania przenośnych niż inne. Wewnętrzne zabezpieczenie przed zwarciem i jest wyposażony w generator jest w stanie równoległe systemy pracy.

Więcej informacji >Maxima 2500

   MAXIMA 2500.

To mobilne źródło zasilania w stanie wyższej wydajności eksploatacji urządzeń, takich jak:. betonomieszarka, kosiarka, szlifierka kątowa, piła tarczowa, a mniejsze gospodarstwa, domy do władzy. Kompletna jednostka jest standardowo 2 x 25Ah-s baterii i elektroniki, aby móc 2500W zawiera jakimkolwiek charakterze na żądanie baterie są również dostępne. Wydajność Moduły mogą być zwiększone, nawet podczas pracy ,jak również.

Więcej informacji >
Maxima 600

   MAXIMA 600.

Urządzenie jest przystosowane do słabszych eksploatacji urządzeń technicznych, takich jak pl. wiertarki, szlifierki kątowe, TV, komputer i innych urządzeń elektronicznych i sprzętu gospodarstwa domowego. kompletne urządzenie i baterie 2 x 7Ah 600 zawiera elektroniczną, na wniosek wszelkie pojemność baterii również dostępne.

Więcej informacji >

Max 1000

   MAX 1000.

1000 rozbudowa modułu. Tylko elektronika obejmuje przenośne lub zainstalowane Konwertery CSP może być podłączony na poprawę wydajności. W ten sposób nad realizacją istniejących urządzeń wzrost, nawet w trakcie pracy.

Więcej informacji >Max 2500

   MAX 2500.

2500W-calowy moduł rozszerzenia. Tylko elektronika obejmuje przenośne lub zainstalowane Konwertery CSP może być podłączony na poprawę wydajności. W ten sposób nad realizacją istniejących urządzeń wzrost, nawet w trakcie pracy.

Więcej informacji >Comfort 1000

   COMFORT 1000.

Urządzenie nie zawiera baterii korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. 1 kW mocy urządzenia mogą pracować pl:. wiertarki, szlifierki kątowej, TV, lodówka, etc. Nadaje się do silników elektrycznych do napędu silnik , jak również.

Więcej informacji >Comfort 600

   COMFORT 600.

Produkt nie zawiera baterii ale bezpośrednio do akumulatora samochodu, zapalniczki lub może być dołączony do wnętrza. Przetwornik pozwala nawet 600W urządzeń wymagających zasilania pole działania, takie jak:. szlifierki kątowej, wiertarki, oświetlenie itp.

Więcej informacji >


Plasma - Sun

   PLASMA-SUN.

Urządzenie nadaje się do lamp fluorescencyjnych już wydane (Still zawierające gaz) do pracy lamp fluorescencyjnych. światło fluorescencyjne, gładkie, bez migotania, i długotrwałe świecą, to w uzupełnieniu do bardziej efektywnego wykorzystania energii, nie będą spłacone do świetlówek energii elementów grzejnych stosowanych przez ogrzewanie. jednoczesną obsługę wielu urządzeń rury być również wykorzystywane, więc cena szybko odzyskać.

Więcej informacji >

>>> Szczegółowe informacje 1 Project. >>> >

>>> Szczegółowe informacje 2 Project. >>> >
Trial - Sun

   TRIAL-SUN mobil.

Usytuowany w etui, słoneczna konwertery dla turystyki pieszej niż podróży baterii urządzenia uzupełnienia (np.: telefon komórkowy, notebook, kasety, płyty CD / DVD, golarki, aparat fotograficzny, kamera, itp.) i elektryczne urządzeń napędowych (np. komarów, fluorescencyjne oświetlenie).

Więcej informacji >


Night - Sun 100

   NIGHT-SUN 100.

Urządzenie nie zawiera baterii korzystania z zewnętrznego opakowania zainstalowanej baterii. Energooszczędne żarówki został specjalnie rozwiniętych. 24V DC napięcie co najmniej 3 sztuki Power Żarówka może być obsługiwany. Urządzenie jest zdolne do odkryty artykułów, reklam świetlnych, kempingsátrak, przyczep kempingowych i wewnętrznych oświetlenie.

Więcej informacji >
 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht