Gyártásra alkalmas protípusaink
Elektromos termékek
Mechanikus termékek
Hibrid termékek
Egyéb termékek
 
 
                                         farm2000

   ÇIFTLIK 2000

ünitesi, dahili pil içeren Harici pil paketi de yüklü. Kanca ve 24V voltaj. ekipman oluşur: Bagli olarak 1 veya 2 x 230 s baglanti,, sipariş otomatik menkul veya 2000W-s elektronik , 8000W gücü ile başlayin çikiş gerilimi ve bir seviye göstergesi ekipmanlari.


Daha fazla bilgi. >

stabil5000

   iç KARARLI 5000.

Ünitesi, dahili pil içeren Yüklü bir harici pil kullanmayin. Kanca ve 24V voltaj. Ekipman oluşur: bagli olarak 1 veya 2 x 230 s baglanti,, sipariş otomatik menkul veya 5000W-s elektronik , 15000W gücü ile başlayin çikiş gerilimi ve bir seviye göstergesi ekipmanlari.


Daha fazla bilgi. >

hibridlampaspiral

   SPIRAL HYBRID SOKAK lamba.

ünitesi, dahili pil içeren Harici pil paketi de yüklü. 24V veya 230V-s-s voltaj-klemp da gerektigi gibi çalişir. IPV 54-s işiklari muhafaza. vücut içerir: 1 veya 2 x 23W floresan tüp, ve, sipariş tabi, ve sürücü elektronik ve Yüksek ledsort parlak bir yer 4 satir.


Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >

>>> Detay Bilgiler 2 Proje. >>> >


hibridlampa

   YOL HYBRID uydurma.

ünitesi, dahili pil içeren Yüklü bir harici pil kullanmayin. 24V veya 230V-s-s-gerilim klibi olarak gerekli çalişir. IPV 54-s işiklari muhafaza. vücut içerir: 1 x 36W floresan tüp, ve, sipariş tabi, ve sürücü elektronik ve Yüksek ledsort parlak bir yer 4 satir.


Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >

>>> Detay Bilgiler 2 Proje. >>> >tenyernyi

   Kullanişli 1000.

Cihaz, pil içermez Yüklü bir harici pil kullanmayin. 1000W max güç ekipmanlari Örnegin, çaliştirabilirsiniz.: Lamba, matkap, dekupaj testeresi, zimpara Gazete, TV, Radyo, flex, vb.


Daha fazla bilgi. >TRIAL-SUN hibrid cserép

   TRIALSUN-hibrid güneş çati sistemi modülü.

Bir hibrid güneş çati TRIALSUN modül güneş kiremitleri dünyanin herhangi bir yerinde üretilen uyuşmuyor. Bir hibrid güneş çati TRIALSUN modül çikiş gerilimi AC güç ama, üretilen kontrast hala güneş kiremit DC çikişi mevcuttur.

Geleneksel modüler TRIALSUN bir hibrid güneş çati güneş pili degiştirme yapilir, isim anlamina gelir Tamamen birbirine entegre edilmiştir. Bunun çati üstü inverter arka yüzünde ve üzerinde entegre güneş paneli pil, bu tam bir sistem oluşturabilir. Bir hibrid güneş çati TRIALSUN modülü enerji tedarik sistemi oluşturmak çok basittir.

Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >
fénycsöves lámpa

   SOLAR LAMP-TEST harekete geçirilebilmesi.

Güneş spiral lamba yüksek güç Sokak lambalari, yerine mobil resim kullanilabilir sürümünü kolayca kurulabilir. kişkirtici CSP kullanilan armatürler 2 x 65 spiral floresan lamba çalişir ve yapar sistem oldu zaten floresan lambalarin ek kullanimi, lamba operasyon geçirdi 100-150.000 kadar, kadar lamba ömrü çarpin de çalişma saatleri.

Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 2 Proje. >>> >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >
fénycsöves lámpa

   SPIRAL LAMP-TEST-boru.

Yüksek güç spiral lamba sokak lambalari yerine kullanilabilir. CSP ateşleme sisteminde kullanilan armatürler Daha fazla bilgi için floresan uygun geçirdi Bir floresan lamba bitki kullanimi, bizim zaman çarpacaktir de operasyon için 100-150.000 saate kadar lamba ömrü.

Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >

>>> Detay Bilgiler 2 Proje. >>> >
Diplomat 1200

   DIPLOMAT 1200.

Için daha küçük uygundur Mobil güç kaynagi, Örnegin tüketici güç kaynagi. tv, video, telekomünikasyon ekipmanlari, ev aletleri, matkaplar, flex, vb
kadar 1200W sürekli yük (Endüktif), (dirençli) 600W, boot-3500W güç.

Daha fazla bilgi. >Mobil 2000

   MOBIL 2000.

Uygun yüksek performans için, maksimum 2000W-endüktif ekipman operasyon, os ve iktidara çiftlikleri, küçük evler gibi. Iki ana mobil güç kaynagi ünitesi hizli şarj cihazi ve iç aydinlatma oluşur birimler de mevcuttur.

Daha fazla bilgi. >Stabil 1500

   KARARLI 1500.

Cihaz, pil içermez Yüklü bir harici pil kullanmayin. 1500W max güç ekipmanlari Örnegin, çaliştirabilirsiniz.: Gördüm, makinesi, bulaşik makinesi, su isitici akişi yikama mikser, vb.


Daha fazla bilgi. >
Record 4000

   RECORD 4000.

Üç fazli motorlar ve donanimlari, gemi ve diger araçlarin sürekli tahrik.
Ilk cihaz gücü 16 kW, hangi Işte 30 saniye kadar oldum. Cihaz sürekli olarak kadar 4 KW yük.

Daha fazla bilgi. >

>>> ASANSÖR proje hakkinda detayli bilgi. >>> >

>>> ELEKTRIKLI ARAÇ HAKKINDA DETAYLI BILGI. >>> >

>>> ELEKTRIK GEMI PROJE HAKKINDA DETAYLI BILGI. >>> >
Record 2000

   RECORD 2000.

2KW inçlik cihaz, ayni şekilde sabittir çeşitli güç tüketicilerin digerlerinden daha mobil güç.
Dahili kisa devre korumasi ve sahip jeneratör paralel sistemlerinde çalişabilir.

Daha fazla bilgi. >Maxima 2500

   MAXIMA 2500.

Bu cep güç kaynagi yüksek performans yetenegine ekipman operasyon gibi. beton kariştirici, biçme makinesi, taşlama, testere, ve küçük çiftlikler, iktidara edebilirsiniz.
Komple ünite standart 2 x 25Ah-s gelir pil ve elektronik 2500W muktedir istek üzerine herhangi bir kapasite içeriyor piller de mevcuttur. Performans modülleri operasyon sirasinda bile, artmiş olabilir.

Daha fazla bilgi. >
Maxima 600

   MAXIMA 600.

Donanimlari daha az güçlü uygundur teknik teçhizatin çaliştirilmasi gibi pl. matkaplar, açi degirmenleri, TV, bilgisayar ve diger elektronik ve beyaz eşya.
Komple ünite ve 2 x 7Ah pil 600W istek üzerine, elektronik içerir piller herhangi bir sifatla sipariş edilebilir.

Daha fazla bilgi. >


Max 1000

   MAX 1000.

1000W genişletme modülü. Sadece elektronik içeren bir taşinabilir ya da yüklü CSP dönüştürücüler baglanabilir performans geliştirme. Bu şekilde, mevcut ekipman performansi üzerinde operasyon sirasinda bile artiş.

Daha fazla bilgi. >Max 2500

   MAX 2500.

2500W-uzatma modülü inç. Sadece elektronik içeren bir taşinabilir ya da yüklü CSP dönüştürücüler baglanabilir performans geliştirme. Bu şekilde, mevcut ekipman performansi üzerinde operasyon sirasinda bile artiş.

Daha fazla bilgi. >Comfort 1000

   COMFORT 1000.

Cihaz, pil içermez Yüklü bir harici pil kullanmayin. 1kW güç cihazlari çaliştirabilirsiniz pl:. matkap, taşlama, TV, buzdolabi, vb. Uygun zamanda elektrikli diştan takma motorlari güç için.

Daha fazla bilgi. >
Comfort 600

   COMFORT 600.

Ürün, pil yoktur Aracin batarya ancak dogrudan, çakmak veya iç eklenebilir. Dönüştürücü 600W kadar izin AC güç gerektiren ekipmanlar operasyon alani gibi:. açili taşlama, matkap, aydinlatma, vb.

Daha fazla bilgi. >Plasma - Sun

   PLASMA-SUN.

Cihaz floresan lambalar için zaten geçirdim uygundur (Hala gaz içeren) floresan lambalar kilabilir. Floresan işik, titreşimsiz pürüzsüz, ve uzun süre kalici parlaklik, bu enerjinin daha verimli kullanilmasini ek olarak, başarisiz enerji floresan lambalar için ödenecek isitilarak kullanilan rezistans. A çoklu tüp aygitin eşzamanli operasyon da kullanilabilir, bu yüzden fiyat hizla iyileşti.

Daha fazla bilgi. >

>>> Detay Bilgiler 1 Proje. >>> >

>>> Detay Bilgiler 2 Proje. >>> >
Trial - Sun

   DENEME-SUN mobil.

güneş, kilifina Yerleştirilen dönüştürücüler uygun seyahatler daha az olmasi için ekipman bataryalar seyahat replenishment (örn: cep telefonu, dizüstü bilgisayar, kaset, CD / DVD çalar, elektrikli tiraş makinesi, fotograf makinesi, kamera, vb) ve elektrik tahrik cihazlar (örnegin, sivrisinek, floresan aydinlatma) kompakt.

Daha fazla bilgi. >


Night - Sun 100

   GECE-SUN 100

Cihaz, pil içermez Yüklü bir harici pil kullanmayin. Enerji tasarruflu ampuller özel olarak yapilmiş geliştirdi. En azindan 24V DC gerilim 3pcs Güç
ampul çaliştirilabilir. Cihaz kapasitesine sahip açik makaleler, reklam aydinlatma, kempingsátrak, karavan ve iç aydinlatma.

Daha fazla bilgi. >

 
 
már magyarul van :)   not yet   noch nicht