Fejlesztés alatt álló berendezéseink
Elektromos fejlesztéseink
Mechanikus fejlesztéseink
Hibrid fejlesztéseink
Egyéb fejlesztéseink
 
 
 
                                                                   
belépés

   CSP-MOBILE ENERJI Koffer.

 • CSP enerjili cep taşima çantasi enerji arzinin afet vurdugu bölgelerde büyük önem taşimaktadir. Sistem ayni zamanda birçok avantaji olacak, o konuma anlar yana hareketlilik kendisinin ana yararli özelligi, ve yüklemek farkli koşullarda kurulabilir. operasyon zaten jeneratör sistemlerinde kullanilmasinin sebebi , performansi artirmak için uyarlanmiş, sadece çikiş ve bagli olmalidir aygit eşitleme sinyal üreteci alir ve ekipman ve pillerin çikişi, şarj özelligi yükleme başlayacaktir. Diger avantajli özellikleri işletim sistemi de böylece, her çevrimde kullanilan piller yeniden bir cihaz olarak görülüyor Kullanilmiş pilleri uzun yaşam döngüleri var. döngü sayisi da birkaç kez kadar çalişma süresi.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >

  belépés

     PLAZMA-SUN floresan lambalar.

 • Bu devam etmez ama yeni ve harcanan floresan lambalar gázosodott kullanarak CSP-sun floresan plazma enerjisinin% 30-50 çalişmasina tasarruf. Sistem ayni zamanda bazi avantajlari olacak. ana boru Avantajli özellik zaten işleri için harcaniyor , titreme olmamasi nedeniyle, işletim sistemi de bellidir, frekanslari floresan tüpler daha gözler zarar olmamali yüksek çalişir soguk katot süreçler olarak. Daha az madde kullanimi, yükselebilecegi gibi operasyon 100 bin saat çalişma süresi daha kolay dagitim.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >

  belépés

     Outback CSP-YAPI SISTEMI CONVERTER KULLANIMI.

 • CSP geliştirilen dönüştürücü sistem outback de bazi avantajlari vardir. Temel faydalari işletim sisteminin özelligi de tüketiciler için AC güç olmadan transfer süresi saglanmasi olarak görülüyor tüketicilerin kaydedebilirsiniz enerji bagli olarak% - ag sonlandirma, 25-20 için özel bir geçiş teknigi sayesinde. Başka bir olumlu özellik, pil sürekli her döngüsü ile kaplanmiş rejenere olmasi ve tüketicilerin Herhangi bir kullanici geçici oluşturulur.
  >>> RProje hakkinda detayli bilgi. >>> >

  belépés

     3 fazli ASANSÖR 24V-S motor CSP, 3 fazli çevirici pille çalişiyor.

 • 3 faz çevirici CSP desteklenmektedir asansör motorlari da bazi avantajlari vardir. Temel faydalari özelligi,% 30-40 enerji tasarrufu için tahrik sistemi, sevk özel sayesinde de bellidir hiçbir güç oldugunda bile çalişir. Bir başka olumlu özelligi şarj asansörün hareket enerjisi üretir olmasidir.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >


  belépés

     CSP CONVERTER Güdümlü ELEKTRIKLI ARAÇ.

 • CSP çalişan elektrikli otomobil dönüştürücü de birçok avantaji vardir. Ana avantajli özelligi sevk sistemi belirgindir. Bir başka olumlu özelligi aracin hareketi de üretir oldugunu şarj enerji. CSP-dönüştürücü pilleri gitmek yeniden nedeniyle uzun süren performans.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >  belépés

     TÜKETIM VE CO-kontrol sistemi.

 • Proje yakit ekonomisi bu fosil enerji, patlayici motorlari ve CO oluşur emisyon, sifira yakin indirgenir olabilir tüketim kullanarak cihazi azalir, ancak motor performansi azalma degil artiş göstermiştir.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >
  belépés

     PLAZMA-GÜNEŞ IŞIGI.

 • Plazma lambasi güneş proje pillerin toplanmasi güneş enerji depolamak edecektir ve CSP tabanli floresan lambalar için enerji saglamak için gece boyunca.
  >>>Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >
  belépés

    CSP hibrit sistem, hibrit Saldirganlik.

 • CSP hibrid sistem, başlangiç ??geçerli katlari olacak, jeneratörler performansini artirabilir faaliyetlerinde kullanilan çok daha az yakit, hayatimizi çarpma ve için. Çok daha yüksek başlangiç ??torku. Hibrid jeneratör CSP çevirici ve fosil enerji, toplam çiktiyi bir çikiş, paralel bagli oldugu anlamina gelir.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >


  belépés

     SOGUK FÜZYON REAKTÖR SU.

 • soguk füzyon, isitma ve düşük enerji yatirim ile üretilen elektrik enerjisi dönüştürücü üretim CSP uygulama. Soguk füzyon, sudaki hidrojen tarafindan yayimlanan düşük enerji ve mevcut sonra yakilmaktadir oldugunu depolanan su ve sicak patlayici çalişan jeneratörler, tahrik motorlari, hangi AC güç biz üretiyoruz.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >


  belépés

     Oluşturmak CAM plazma

 • Enerji küçük bir yatirim için çekişme içinde havada CSP çevirici uygulamasi, su cam kumu. CSP ark dönüştürücü, islak kum ve çizilir cam damla yüksek sicakliklarda oluşur.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >
  belépés

     Depolama AKIŞ GECE VE GÜNDÜZ KULLANIMI.

 • dönüştürücüsü ile CSP pillerde elektrik dolu gece ve, yaşam bitkisinin gücünden yararlanmak böylece 0.1 euro bizim gücünü kullanarak, operasyon yemek Elektrik yerine 0,2 euro, dolayisiyla elektrik maliyetleri yakin yariya.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >  belépés

     CSP CONVERTER Güdümlü ELEKTRIK TEKNE.

 • dönüştürücü tekneler herhangi bir elektrik tüketici CSP klima sistemi çalişabilir 1 veya 3 aşamasidir. dönüştürücü bir 3 fazli 400V ve 4kW-inç 1400 rpm ve 26 Nm-s üzerinde bir CSP sürücüler tork motor, bir Gövde ve 1500 kg tahrik kullanilmiştir. Bu hajtásunkkal fazla 5 km / h saglandi.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >  belépés

    TRIALSUN A MELEZ GÜNEŞ ÇATI PROJESI MODÜLÜ.

 • melez sistem TRIALSUN bir cihaz güneş pili, CSP-dönüştürücü, ve pil entegre olmasi anlamina gelir. Bu terminal gerilimi Vs 230 çikişlari hibrid güneş çati TRIALSUN modülü oluşturulan nasil.
  >>> Proje hakkinda detayli bilgi. >>> >


 • Iletişim  >  
   
   
  már magyarul van :)   not yet   noch nicht